Zde nám můžete sdělit své názory a připomínky, co na fóru zlepšit nebo vám zde chybí.

Jak se vám líbí nové fórum?

Líbí
10
71%
Nelíbí
4
29%
Od BigBang
Jj, akorát prostě netrkne do očí. Na druhou stranu tu je boční panel s novýma příspěvkama :idea:

Jo a nedělejte ze mě blba, češtinu tam samozřejmě mám. Taky než jsem dopsal ten předchozí příspěvek, tak se v podstatě všechny názvy bočních lišt postupně přeměnily do češtiny :D
Od soray
Přidána nová funkce, která při zakládání nového tématu zkontroluje Předmět a nabídne podobná/shodná témata místo založení nového.
bbcheck.png
Piškot se to líbí
Od Helmut
Také se přikláním k prosbě o výraznější odlišení starších a nových příspěvků (obzvlášť na mobilu se to téměř nedá rozeznat)
Od Bart.08
ocenil bych někde po ruce tlačítko "Nepřečtené příspěvky", protože tím jsem se orientoval já :D ale to je asi taky otázkou šablony a moc s tím hýbat nepůjde ... za mě jinak OK, jen se to chce rozkoukat a zorientovat :)
Od Feryy
Mě se líbí, hlavně mobilní verze, že existuje. Čeština se snad povede časem doladit :) Ale také bych ocenil přímé tlačítko na nové příspěvky. Třeba tahkle :)
Obrázek
Od soray
V tom vyjížděcím menu nestačí? To je nyní funkční na desktopu i mobilní verzi. Přidat nahoru další tlačítko nebude tak jednoduché, jak to vypadá.

Díky!