„hodnosti“

Zde nám můžete sdělit své názory a připomínky, co na fóru zlepšit nebo vám zde chybí.
Odpovědět
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

nedávno jsem si všiml modrých uživatelů - nováčků, celkem mě to překvapilo, protože maj hodnosti, kdežto my ostatní, dříve registrovaní, jsme jen zelení a bez hodnosti... nějakej rozjezd nový databáze uživatelů nebo nějaký upgrady fora??? jen taková moje (možná i více lidí) otázka :D ;)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pořád se něco děje, jen některé věci nejsou tak vidět ;) Hodnosti se řeší, v první řadě jsme se zaměřili na nováčky, kteří mají do začátku některé funkce omezené a plný přístup se aktivuje po dosažení určité aktivity. Další hodnosti jsou v řešení (opět podle aktivity) a až budeme mít vše odladěné, vše bude zveřejněno :-)

Cílem našeho snažení je podpora aktivních uživatelů, kteří sem nejen přijdou načerpat informace, ale také cenné informace poskytnou ostatním. Chtěl bych, aby odměnou bylo např. i cenové zvýhodnění na eshopu ;)
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

to můžu jenom přivítat :) dobrej nápad ;)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Kmoda
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 596
Registrován: 23 bře 2012, 18:54
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Mám takový dotaz,když chce nově příchozí čerpat informace,musí se registrovat? Jelikož jsem koukal do seznamu členů,nebo jestli chcete registrovaných a byl jsem překvapen,že je zde asi 583 registrovaných uživatelů a z nich skoro 300 nemá žádné příspěvky,dokonce jejich poslední návštěva je stejný den jako registrace a u některých jsou to již roky,takže nejen že nepřispívají ale asi ani nečerpají žádné informace. Nestálo by za to to promazat?
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Nevím jak tady, ale na některejch jinejch fórech nevidíš bez registrace přílohy (fotky apod).
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Není třeba se registrovat, návštěvník vidí vše, jako registrovaný. O nějakém omezování ani neuvažujeme. Myslím, že toto je pozůstatek jedné dřívější soutěže, kdy se sem registrovali lidé jen za účelem dání hlasu.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Odpovědět