GTechniq C4 - renovátor plastů

Oživení zašlých plastů, ochrana plastů a pryží exteriéru.
Uživatelský avatar
pásovec
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 26 říj 2010, 18:59

Pak jedině Dodo Trim Sealant, ten je za lepší prachy :-)
Detailing Club ČR
WnemOne
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 92
Registrován: 05 zář 2011, 21:11

Rety, ale hoď si to aj do časovej osy. Je to nárazová investícia, ale na dlhú dobu Máš pokoj.
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

jako jednorázová inveszice je to dost, ale zase na 2 roky (?) jen by to chtělo porovnat na jak dlouho vystačí „klasická“ impregnace na plast - jestli C4 třeba ve výsledku nevyjde líp než klasika, což ale nějak nepředpokládám :D
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Mě se to nezdá. V tomhle podnebí kdy je v zimě i -25 a v létě i +40 nemůže vydržet nic. Mě spíše fascinuje že toho je 15ml. Pokud se to má vsáknout, tak to fakt nebude na velké plochy. Mám obyč AG BC a i toho na první impregnaci padla asi čtvrtina, tohohle bych potřeboval taky snad půl litru. Je zajímavé že všichni ostatní výrobci dělají velké balení kde je i půl litru a i třeba zmiňovaný DODO trim je 50ml oproti 15ml. A podle ofic stránek v UK je to stejně o polovinu levnější tam než tady.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Tak nemůžeš porovnávat AG BC s tímhle. Jednak jde o naprosto rozdílné technologie a druhak jiné koncentrace. C4ky je potřeba na aplikaci daleko méně. Otázkou je právě ta výdrž, která bude určitě velmi dlouhá, i když moc nevěřím, že trvalá.
Tady je recenze, je tam i diskuze o výdrže a spotřeby, údajně 15ml vystačí na cca 3m2:
http://www.detailingworld.co.uk/forum/s ... p?t=103881
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
VWMysak
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: 23 lis 2010, 18:14

Ono taky dost záleží na tom, jestli ten plast před aplikací důkladně vyčistíš jako to dělá v recenzi. Každý povrch je potřeba připravit pro finální produkt. ;)
Uživatelský avatar
pásovec
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 26 říj 2010, 18:59

já jsem s dodem udělal celý vnějšek plastovej a ubylo pár milimetrů a to jsem ještě kousek rozlil ;)
Detailing Club ČR
Uživatelský avatar
stani
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 35
Registrován: 24 úno 2012, 13:37

Tak tady je návod. Píše se tam, že plast je třeba nejprve vyčistit Isopropyl Alkoholem(k dostání např. zde a zde), myslím, že ale stačí i obyčejný technický líh. Toť vše, to je celá příprava.

Jinak C4 se dává opravdu minimální množství, na aplikátor stačí vždy jen pár kapek. Pokud se jedná ale o hodně oplastované auto, např. kombíka, pak jedna lahvička nevyjde. Já jsem to dával na VW Passat kombi, musel jsem extrémně šetřit a vyšlo to jen tak tak.

Já mám C4 na autě asi půl roku a je to pořád dobré, i když ne úplně jako na začátku. Hlavně po čase vystoupnou staré nedočištěné plošky, např. kde se zapomněl vosk - ten drží na plastech kupodivu velmi dobře.

Ano, je to otázka, vyplatí se C4 nebo ne? Pokud vydrží celé 2 roky, pak určitě ano. Zatím tu zkušenost ještě nemám.
Naposledy upravil(a) stani dne 09 kvě 2012, 13:58, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

Asi jsi se přepsal, je to C4 :-)
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
stani
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 35
Registrován: 24 úno 2012, 13:37

Tom píše:Asi jsi se přepsal, je to C4 :-)
Jo, opraveno... :D
Odpovědět