Oživení zašlých plastů, ochrana plastů a pryží exteriéru.
#59446
Ahoj tak po pátrání ohledně ztuhlého trimu jsem zjistil na zahraničním foru že nejsem sám komu se to stalo.Příčina je prý v kapátku které by nemělo sloužit jako uzávěr ale pouze jako aplikátor nevím co je na tom pravdy ale začínám tomu věřít že je to příčina ztuhnutí trimu.Takže má rada zní skladovat pouze s uzávěrem a ne s uzávěrem s aplikátorem.
Martine stále se nemohu rozhodnout mezi Gtechniq C4 a DJ trim satin.Nebo jestli má cenu čekat na to překvapení co chystáš.Prosímtě ta Mafra padla nebo bude na shopu a kdy?
#59480
Kapátko je známá věc, zákazníkům doporučuji skleněné vůbec nepoužívat a nechat lahvičku uzavřenou originálním kapátkem v zátce (které mimochodem funguje dobře).

Záleží jak pospícháš, s překvapením se ještě ladí smlouva a jelikož to řeší právníci, bude to ještě nějaký den trvat (1-2 týdny max). Chtěl bych první zboží mít nejpozději do poloviny prosince. DJ chybu určitě neuděláš, Q2 Trimem také ne. Doby výdrže udávané výrobci ber s rezervou. To že se někde píše, že výdrž je 2, 3, 5 let a více (... :roll: ) neznamená, že to tak je.
#59490
Tak jasný tomu rozumím když výrobce napíše 6-12 měsíců tak budu věřit spíše ty spodní hranici a když Gtechniq C4 má výdrž 1 rok až 2 roky tak myslím že ten rok by měl dát.Na trim zase až tak nespěchám tak si počkám na to překvapení.Martine nemáš nějaké foto kde je aplikovaný DJ lesklý a vedle matný?Docela by mě zajímalo jak to vypadá vedle sebe.
#59946
Bohuzel jsem mamlas a posledni roky uz si nefotim pred a po, coz je chyba. Prestoze jedu uz treti lahvicku Trimu, pred nedavnem mi zase spadla brada. Totalne vyjety plast byl po jednom pretreti jak kdybych ho nastrikal cernou barvou a potom lakem. :thumbup:

Rozdil aspon castecne je videt tady:

(Bohuzel po aplikaci je na tom videt jakasi textura jak jsem Trim nanasel, protoze jsem to zapomnel po 10 minutach rozlestit, ale tak co uz. :D )
Přílohy
trim na nejakem plastu.JPG
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Když já nevím...

Stejně tak jako kadeřnická MX-5 :-P Furt j[…]