Oživení zašlých plastů, ochrana plastů a pryží exteriéru.
Uživatelský avatar
Od Tom
#71
Supernatural Trim Sealant (krystalová pryskyřice) je jeden z nejvíce vzrušujících materiálů, který se objevil v průmyslu autokosmetiky. Po nátěru na povrch plastu je vrstva ultra-odolné pryskyřice asi 50x silnější než vrstva vosku nebo sealantu. Ideální pro použití na vnější plastové části vozu - především lišty, která jsou již vybledlé. Dodává lištám nový vzhled a chrání před UV zářením. Má velmi dlouhou trvanlivost (minimálně 6 mesíců).
Přílohy
trimsealant.jpg
trimsealant.jpg (129.27 KiB) Zobrazeno 8380 x
Od optimas
#62089
Ahoj, zajímalo by mě jak se tenhle selant aplikuje. Nikde jsem nenašel video a z anglického návodu jsem celkem paf. Proto jsem to vyzkoušel na starém autě na tzv. torpédu mezi čelním sklem a kapotou a jsem zděšen jak blbě se s tím dělá a výsledek ke děsný. Všechny tahy hadřílem jdou vidět. Někde je to lesklé jinde zase matné. Strašně rychle to zasychá. Vyčištěno APC 1:4 a pak odmaštěno Prepem. Na přiložený hadřík kápnuto malé množství selantu a roztírano po plastu. Nevím jestli se to musí hodně roztírat nebo nechat hodně mokré. Když jsem to nechal víc mokré zase to stékalo.
Jako práce příšerná a výsledek hrozný. Dokonce se mi z toho hadříku co byl v balení pustily chlupy a to jsem to vyklepal.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]