Oživení zašlých plastů, ochrana plastů a pryží exteriéru.
#64825
Neexistuje na podobně zašlé plasty nějaký přípravek s barvivem? Něco jako jsou přípravky s černidlem, ale tmavě šedé, rád bych zachoval originální vzhled. Zkoušel jsem už kde co, ale bez úspěchu, běžné přípravky už to barevně nesrovnají, horkovzduška pomohla na chvíli a pak to zašlo možná ještě více. Nástřik strukturou na plasty beru jako poslední možnost, většinou se po letech začne loupat.
#64826
A zkoušel jsi po horkovzdušce to udržet "na živu" pomocí něčeho, nebo jsi to nechal bez ošetření jen tak? Zejména sealanty jako Gtechniq C4 Permanent Trim Restorer apod. by mohly pomoct, zvlášť jestli "běžné přípravky" jsou nějaké plastopajcy z benzinky. Dej kdyžtak fotku :)
#64828
Hmm, tohle je hodně, zvlášť jestli už horkovzduška nepomáhá. Možná někdo poradí něco jiného nebo někdo má nějakou super chemii...
Vzhledem ke struktuře plastu mě teď napadlo třeba jemně zbousit a pak znova horkovzduška + pořádný selant? Nevím, nezkoušel jsem.

Myslím si ale, že tohle bude nejrozumnější rovnou stříknout.
#64829
Zkoušel jsem to přejet scotchem, ale to také moc nepomohlo a nevím jestli zkoušet s nejistým výsledkem tu C4...

Asi nezbyde než to stříknout tou strukturou, pokud ještě někdo nepřijde s jiným nápadem, tip na nějakou co vydrží?
#64840
Nedostal ten plastový nárazník někdy ránu? Oni toho vydrží dost a vrátí se do původního stavu, pak to ale přesně takto vybledne a nejde to už ani horkovzduškou obnovit.

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk

MOUSEHO GRANDÍK

tak po dlouhé době sem něco hodím co[…]