Gyeon Q2 Trim - keramická ochrana plastů (diskuze)

Oživení zašlých plastů, ochrana plastů a pryží exteriéru.
Odpovědět
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Ahoj tak po pátrání ohledně ztuhlého trimu jsem zjistil na zahraničním foru že nejsem sám komu se to stalo.Příčina je prý v kapátku které by nemělo sloužit jako uzávěr ale pouze jako aplikátor nevím co je na tom pravdy ale začínám tomu věřít že je to příčina ztuhnutí trimu.Takže má rada zní skladovat pouze s uzávěrem a ne s uzávěrem s aplikátorem.
Martine stále se nemohu rozhodnout mezi Gtechniq C4 a DJ trim satin.Nebo jestli má cenu čekat na to překvapení co chystáš.Prosímtě ta Mafra padla nebo bude na shopu a kdy?
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2944
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Kapátko je známá věc, zákazníkům doporučuji skleněné vůbec nepoužívat a nechat lahvičku uzavřenou originálním kapátkem v zátce (které mimochodem funguje dobře).

Záleží jak pospícháš, s překvapením se ještě ladí smlouva a jelikož to řeší právníci, bude to ještě nějaký den trvat (1-2 týdny max). Chtěl bych první zboží mít nejpozději do poloviny prosince. DJ chybu určitě neuděláš, Q2 Trimem také ne. Doby výdrže udávané výrobci ber s rezervou. To že se někde píše, že výdrž je 2, 3, 5 let a více (... :roll: ) neznamená, že to tak je.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Tak jasný tomu rozumím když výrobce napíše 6-12 měsíců tak budu věřit spíše ty spodní hranici a když Gtechniq C4 má výdrž 1 rok až 2 roky tak myslím že ten rok by měl dát.Na trim zase až tak nespěchám tak si počkám na to překvapení.Martine nemáš nějaké foto kde je aplikovaný DJ lesklý a vedle matný?Docela by mě zajímalo jak to vypadá vedle sebe.
brokenarrow
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 13 črc 2017, 09:55

Pomůže to vrátit původní barvu vybledlému plastu? Jde mi o lištu na zadním nárazníku.
Gel jsem zkoušel.
Lakování plastu nechci - skoro bezvýznamný díl, ale sere mě. :)
Díky
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

ano
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

většinou to pomůže, ale jsou vyjímečně i plasty, které z vyblednutého stavu nelze zachránit
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Bohuzel jsem mamlas a posledni roky uz si nefotim pred a po, coz je chyba. Prestoze jedu uz treti lahvicku Trimu, pred nedavnem mi zase spadla brada. Totalne vyjety plast byl po jednom pretreti jak kdybych ho nastrikal cernou barvou a potom lakem. :thumbup:

Rozdil aspon castecne je videt tady:

(Bohuzel po aplikaci je na tom videt jakasi textura jak jsem Trim nanasel, protoze jsem to zapomnel po 10 minutach rozlestit, ale tak co uz. :D )
Přílohy
trim na nejakem plastu.JPG
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

TRIM je na plasty super, ale třeba na světla se mi vůbec neosvědčil. Nějak jsem nemohl za boha vychytat čas, kdy trim rozleštit. Furt se rozmazával.
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ono mi příjde, že se snad ani nevypařuje,proto na světlech dělá paseku...jen teda nechápu, proč to výrobce doporučuje na světla :sorry:
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Ja ho daval parkrat a v pohode, ale na svem se ta hydrofobnost udrzi max pul roku, mozna proto ze je to spis lak nez plast. Zadne ze svetel po renovaci jsem pak uz nevidel tak tam nevim
Odpovědět