Chemical Guys New Look Trim Gel 500ml

Oživení zašlých plastů, ochrana plastů a pryží exteriéru.
fOE
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: 30 kvě 2012, 16:07

Zdravim, mate nekdo skusenosti s Chemical Guys New Look Trim Gel 500ml? Hledam nejaky kvalitni vyrobek na venkovni plasty (idealne i na gumova tesneni) kterej bude mit slusnou vydrz, plasty zatmavi a nebude pritahovat spinu. Momentalne mam plasty docela vybledle a pravidelne si je zaspinim voskem :D nacoz ale pomuze DJ Lime Prime Lite kterej na vycisteni takovych plastu pouzivam. Takze potrebuju jen nejakou protekci a navraceni cerne barvy.

Procetl jsem si recenze na:
Poorboy's Natural Look Dressing 473ml
303 Products Aerospace Protectant 240ml
oba vypadaji dobte, tak kdyz tak bych vzal neco z toho, ale s CHG mam jen dobre skusenosti tak me New Look Trim Gel docela zaujal.

Nejake napady pro ktery bych se mel rozhodnout (favorit zatim CHG) a proc? Idealne podlozene osobni skusenosti. Diky ;)
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Na 303 jsem slysel perfektni referenci, ale jenom na pouziti v interieru na plasty, jak je to s exteriem (listy + gumova tesneni)?
Uživatelský avatar
Onionek
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 54
Registrován: 15 zář 2011, 11:40
Bydliště: Tábor

vem Chemical Guys VRP Dressing, ten je jak na plasty dovnitr, tak ven, veskerou gumu vcetne kol :)
Uživatelský avatar
mata..
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 389
Registrován: 15 zář 2011, 12:23
Bydliště: Praha

Máš ten VRP dressing vyzkoušenej v G3 v interieru? (soudím podle avataru)
Uživatelský avatar
LP130i
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 37
Registrován: 04 led 2012, 22:03

Mám čerstvě ten 303 Aerospace, použil jsem ho jak na vnitřek, tak vnějšek. Vzhledově je to úplně dokonalý a výdrž uvidím, ale spousta lidí ho maximálně chválí.. 8-)
fOE
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: 30 kvě 2012, 16:07

V jakem stavu jsi mel vnejsi plasty? Vypadaji ted pekne cerne => jako nove? Kolik si toho spotreboval na auto? (mam E46 tak pokud si to daval na 1er tak budu mit docela slusnou predstavu).
Uživatelský avatar
Onionek
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 54
Registrován: 15 zář 2011, 11:40
Bydliště: Tábor

no zkoušel jsem je i u mojeho Golfu, ale jak má od výroby lesklý plasty, tak to moc znát není, na to radši občas stříknu lesklej cockpit spray turtle wax ci sonax, jediná kosmetika kterou používám od těhletěch značek a jen na moje auto a přetřu to VRP pro ochranu :D
Uživatelský avatar
mata..
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 389
Registrován: 15 zář 2011, 12:23
Bydliště: Praha

Já právě lesklý nechci a marně hledám něco co ty lesklý plasty oživí (zpátky zčerná) ale zároveň to udělá co nejmatnější povrch :lol: Jakou to má cca výdrž na vnějších plastech a na pneu?
Uživatelský avatar
LP130i
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 37
Registrován: 04 led 2012, 22:03

fOE píše:V jakem stavu jsi mel vnejsi plasty? Vypadaji ted pekne cerne => jako nove? Kolik si toho spotreboval na auto? (mam E46 tak pokud si to daval na 1er tak budu mit docela slusnou predstavu).
Ja to zatím daval jenom na zadni difuzor (u M paketu) a ten je sedy, ale rozhodne ted (po 4 dnech) vypada porad lepe, nez vypadal predtim. Ani mi neprislo, ze by předtím byl nejak zasly, ale po aplikaci je to prece jenom znat. Chystam se udelat ještě plasty kolem oken a vnitrek, spotřeba je ale opravdu minimalni.
Uživatelský avatar
Onionek
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 54
Registrován: 15 zář 2011, 11:40
Bydliště: Tábor

mata.. píše:Já právě lesklý nechci a marně hledám něco co ty lesklý plasty oživí (zpátky zčerná) ale zároveň to udělá co nejmatnější povrch :lol: Jakou to má cca výdrž na vnějších plastech a na pneu?
hmm tak to nevím, který přípravek zvládne lesklý plast zmatnit :D..no posledně jsem to na gumy a venkovní plasty dával asi před týdnem a půl a furt to pěkně drží, plasty furt stejně sytě černý a gumy už se tak nelesknou, ale furt jsou pěkně matně černý :)
Odpovědět