Chemical Guys New Look Trim Gel 500ml

Oživení zašlých plastů, ochrana plastů a pryží exteriéru.
Uživatelský avatar
mata..
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 389
Registrován: 15 zář 2011, 12:23
Bydliště: Praha

Jako ony teď matný jsou, ale už jsou dost vybledlý no :roll: Blbý je, že i ty přípravky který mají mít matnej look, tak to vrátěj do origo lesklýho vzhledu.. :roll: Mám na to jednoho favorita, ale ještě musim někoho zlanařit aby mi to objednal :lol: Na vnějšek mi trochu lesklejší look ani nevadí :) Zatím mám asi 3 kandidáty, teď se jenom rozhodnout :lol:
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

Ještě mě napadlo zkusit Dodo Fantastic trima a CH.G. innerclean.
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
mata..
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 389
Registrován: 15 zář 2011, 12:23
Bydliště: Praha

Já nejspíš vyzkouším Gtechniqa, a uvidim ;) Pravda je, že chci asi skoro nemožný, seriově lesklý plasty oživit a zároveň zmatnit.. :roll:
Ale ten Inner clean vapadá taky docela dobře ;)
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

můžem testovat, mám ho ve stáji 8-)
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
mata..
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 389
Registrován: 15 zář 2011, 12:23
Bydliště: Praha

Inner clean?
Od Gtechniqu chci zkusit C6 a T1 :-) Minimálně T1 vypadá hodně zajímavě, o C6 jsem toho moc nenašel.. :(
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

Inner, nemůžu mít všechno, detailingové tašky nejsou bezedné :lol: (c6 i t1 není problém sehnat) ;)
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
mata..
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 389
Registrován: 15 zář 2011, 12:23
Bydliště: Praha

Spíš peněženky detailerů nejsou bezedné, taška by se ještě nějak pořešila :lol: Asi se někdy zastavím na testík :mrgreen: Gtechniq už bych měl mít objednanej přímo od nich ze stránek, teda doufám, bratr mi řikal že to objedná (já jsem na ty platby přes internet levej :lol: ) Ale musim říct že mě láká vyzkoušet od nich víc věcí, ale při těch jejich cenách to asi jen tak nebude :roll: :lol:
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Neni to na samostatné téma, proto to hodim sem. Dnes sem kolegovi z práce na Fordu co si koupil aplikoval na plasty New look trim gel od Chemiků, plasty teda nebyly vyčištěné tak jak bych si představoval, nicméně změna k lepšímu dosti patrná. Budu sledovat jaká bude výdrž abych pak mohl referovat. Fotky focené mobilem takže horší kvalita :oops:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
nexus_cz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 03 zář 2013, 06:38
Bydliště: Praha

Co takovej ten "mastnej" film, nechce to trochu utřít nebo se to vstřebá? Stejnej povlak i efekt mi dělal Silkal od Coyote kterým jsem stříkal staré auto..:D Dnes používám Poorboys Trim Restorer a jsem spokojen.
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Já to pak ještě přelíznul mikrovláknem do sucha :D
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Odpovědět