Mytí motoru / BezVody

Oživení zašlých plastů, ochrana plastů a pryží exteriéru.
Odpovědět
Jeremy
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 01 čer 2019, 18:23

Ahoj. Hledám to tu, ale nějak se nemůžu dohledat, tak poprosím o radu.
Měl jsem v plánu umýt prostor motoru a po načtení co může voda způsobit jsem to radši odložil. Po jízdě v terénu mám ale roční auto pod kapotou zadělané jako po x letym provozu :D
Nemáte tedy někdo tip na přípravek, který stačí nastříkat a pak setřít vlhkým hadříkem? Vím, že podobné přípravky existují na lak atd.
Díky za rady 8-) 8-) 8-) :smoke:
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

Nebudu te premlouvat, ale chci od tebe prosim odpoved.
Kdyz pojedes na dalnici 160 za plnyho deste, tak myslis ze se zadna voda na motor nedostane? Vubec se toho nemusis bat kdyz nebudes strkat, wapku do altiku a centimetr od konektoru.

Pripravek jedine nejaky apc cistic a utirat a utirat
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

Vůbec se toho neboj. Jek píše eddiee dál s tryskou od motoru a není problém. 20 let staré auto takhle myju wapkou motor a vždy chytne na první šup.
Uživatelský avatar
majxi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 23
Registrován: 13 dub 2016, 19:38

Nejlepší kombo se my osvědčil Supermafrasol od Mafry, štětec a wapka. Na rozpálený motor bych vodu nestříkal a na alternátor vždy natáhnu pytel do koše. Všechny konektory ( VW koncern určitě ) v motorovém prostoru jsou vodotěsné :).

Odesláno z mého Redmi 4X pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
yankee31
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 127
Registrován: 08 dub 2018, 21:48

Surfex HD ředěný 1:4, štětec a oplachuju hadicí přepnutou na spray. přes alternátor nějaký igelit a to je všechno
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

majxi píše: 03 čer 2019, 10:18 Nejlepší kombo se my osvědčil Supermafrasol od Mafry, štětec a wapka. Na rozpálený motor bych vodu nestříkal a na alternátor vždy natáhnu pytel do koše. Všechny konektory ( VW koncern určitě ) v motorovém prostoru jsou vodotěsné :).

Odesláno z mého Redmi 4X pomocí Tapatalk
Tak u toho VW bych to tak netvrdil jelikož bratr si takhle umyl motor a postupně během 2 dnů mu odešly všechny zapalovací moduly. Celkem drahé mytí :D
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

A jaky motor? Ja teda meju koncern docela casto a nikdy problem nebyl..
Leda ze je nemehlo a zatopil otvory pro svicky treba a pak to nevyfoukal? Jinak si nedovedu predstavit, jak by to mytim mohl znicit....
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

1.6fsi golf plus hrozná sračka. Já když to naperu wapkou přímo na svíce, tak mi to chytne na prvý žduch. A to je 19let staré auto. Tahle německá mrdka by mi do baráku nesměla, kterákoli německá mrdka
Odpovědět