Captiva plasty a finesse revive moc nefunguje.

Oživení zašlých plastů, ochrana plastů a pryží exteriéru.
Odpovědět
Berry309
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 18 dub 2022, 20:08
Odeslaná poděkování: 2 poděkování

Ahoj, na chevroletu captiva jsem se pokusil oživit venkovní plasty. Na doporučení koupil čistič Auto finesse verso a pak auto finesse revive. podle návodu naředil čistič, vyčistil a nanesl Revive. U prvního nanesení si říkám OK. Bude to chtít ještě jednou, nebylo to nikdy dělané. Nakonec jsem nanesl 3x a první dešť to bylo dole. Tak jsem si řekl OK :D možná málo a blbě vyčištěno tak jdu znovu na dílnu, naředím Verso 1ku5 a jdu na to znovu. Po dvojitém nanesení už jako lepší, ale ne jak bych si představoval. Zatím nepršelo tak uvidím jestli to zas sleze.

Ted tedy úplně nevím jestli dělám něco špatně nebo jestli Revive prostě není na plasty chevroletu :D Nechám si poradit od zkušenějších.
Uživatelský avatar
3dclub
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 80
Registrován: 28 led 2019, 19:59
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Osobně mě kosmetika od AF nikdy moc nezaujala, ale i celkově mi přijde, že na ext. plastech nic moc nevydrží. Z "levných" matlátek byl asi nejlepší VP back to the future, Koch plast star 96, ale za chvíli je to prostě dole

Zkusil bych Black Wow PRO nebo Infinity Wax Rubber and Plastics Wax, to by mělo mít dělší výdrž :)
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Může to být způsobenou určitou "nekompatibilitou" plastu a přípravku. Obecně ale platí, že běžné oživovače jsou spíš krátkodobá záležitost. Pokud bys chtěl něco odolnějšího, sáhni po odolném povlaku na plasty https://www.detailingshop.cz/nanopovlaky-na-plasty/
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Berry309
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 18 dub 2022, 20:08
Odeslaná poděkování: 2 poděkování

3dclub píše: 20 dub 2022, 18:00 Osobně mě kosmetika od AF nikdy moc nezaujala, ale i celkově mi přijde, že na ext. plastech nic moc nevydrží. Z "levných" matlátek byl asi nejlepší VP back to the future, Koch plast star 96, ale za chvíli je to prostě dole

Zkusil bych Black Wow PRO nebo Infinity Wax Rubber and Plastics Wax, to by mělo mít dělší výdrž :)
Já dal na doporučení. Nikdy jsem popravdě neřešil. Koukal jsem na internet a tam psali jak vydrží 6 měsíců atd... No poprvé to bylo blbě vyčištěné jak to slezlo celé. Ted to celkem drží, ale není to jak bych od toho očekával.
Berry309
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 18 dub 2022, 20:08
Odeslaná poděkování: 2 poděkování

soray píše: 20 dub 2022, 18:02 Může to být způsobenou určitou "nekompatibilitou" plastu a přípravku. Obecně ale platí, že běžné oživovače jsou spíš krátkodobá záležitost. Pokud bys chtěl něco odolnějšího, sáhni po odolném povlaku na plasty https://www.detailingshop.cz/nanopovlaky-na-plasty/
No napadlo mě jestli to není, že chevrolet má plasty na hov.. :D Pozoruju totiž i drobné nesrovnalosti v různých částech auta. Na ten GYEON Q2 TRIM už jsem koukal.
Odpovědět