Raceglaze Colour Enhance Trim Dressing

Oživení zašlých plastů, ochrana plastů a pryží exteriéru.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Obrázek Obrázek Obrázek

- jeden z levnejsich dresingu na plasty
- krasne zcernuje, zanechava vesmes matny finis, pokus se neotre, tak leskle cca tyden
- uz prvni vrstva ma vyborne hydrofobni vlastnosti
- drzi docela dobre cernou plastu na vsech plastech s vyjimkou dvernich tesneneni a tesneni okolo oken, na ostatnich plastech drzi bud velmi dobre nebo vyborne (excelentni zacerneni to provedlo na autoradio Swing co se dava do skodovek, zcernalo to az neprirozene a po dvou tydnech je to porad cerny :D)
- extremne nizka spotreba (mam to 2 mesice, vyuzivam to velmi casto i na plasty doma - vysavac, wapka, tri auta, elektronika, monitory, vsechno :D a stav lahvicky je viz vyse na fotkach)

Na fotce - vlevo neocisteno ani neosetreno, vpravo vycisteno AG Interier samponem, pote aplikovana jedna vrstva cca pred dvema tydny, foceno vcera. Aplikovano i na to tesneni pod pravou casti, ale tam se to moc neprojevilo (to cerny rozmazly v leve casti je od mokre ruky).

Obrázek

Jinak jsem to patlal vsude mozne, vetsinou jsem si to ale nefotil.
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

jojo, je fakt dobrej, ten jeho finiš žeru ;)
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

Tak mám konečně tu čest se taky pochlubit tímto výrobkem :)

Dneska jsem poprvé otestoval a i přesto, že plasty nemám vybledlé, byl rozdíl znát docela rapidně :)

Upřímně mne zaskočila hustota gelu, ale pracuje se s nim velmi jednoduše, ale co mě nejvíc zaujalo, je spotřeba. Hadřík jsem třikrát jemně namočil do přípravku a udělal jsem s ním všechny lišty na jedničkové Octavii (přední, boční, zadní). Teď ještě uvidim, jak je na tom s výdrží, ale věřim, že si povede moc dobře, takže můžu určitě DOPORUČIT :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
pattapuf
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 21 kvě 2012, 20:38
Bydliště: Mompracem
Odeslaná poděkování: 1 poděkování

Taky ho používám a jsem spokojen. Jen mě mrzí, že jsem si na něj před cca měsícem nevzpomněl. To jsem blbnul s čištěním TV, monitorů a ostatní elektroniky. Nakonec jsem použil Poorboy's Natural Look Dressing. Bylo by ale zajímavé je takhle porovnat.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Spotreba je luxusni, porad ho mam asi pulku a pouzivam ho celkem casto. Vydrz zpetne hodnotim jakp prumernou az vynikajici, podle druhu plastu :) Je ale zajiamave, ze po case mi hodne ztekutel, nevim jestli to neni tim ze jsem ho behem te obrovske vlny veder asi na tyden zapomnel venku, kde do nej 10 hodin denne prezilo slunko :D
Uživatelský avatar
pattapuf
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 21 kvě 2012, 20:38
Bydliště: Mompracem
Odeslaná poděkování: 1 poděkování

Jj, opravdu je teď hodně řídký.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zajímavý, že vám takhle zřídnul. Já ho mám taky už pár měsíců a zatím je stejnej.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

asi na to mělo vliv to teplo, což mi připomíná, že jsem taky přes ty vedra měl mojí „krabici kouzel“ taky v autě :mrgreen:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
VWMysak
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: 23 lis 2010, 18:14

Otočim lahvičku vzhůru nohama a gel se ani nehne, tak nevim kde je u vás chyba. :mrgreen:
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Tak to ten muj se stal plne tekutym, mozna ho zkusim dat do lednicky :D Ale ne, funguje furt stejne i spotreba je stejna, tak proc to resit...
Odpovědět