Aby vaše auto vonělo :-)
Uživatelský avatar
Od Neozin
#47508
Vůně už mám doma a tak dám menší report. :dance3:

Vůně je hustší konzistence. Takové olejovité. Z toho usuzuji že budou koncentrovanější než třeba CG vůně. Zkoušel jsem si teď na rychlo nastříkat do auta vůni BTBM šamponu (vůně bobule?). Aroma totožná se šamponem. Stačilo stříknout do celého auta cca 6 stříknutí, úbytek z láhve skoro nic. Možná tak 1ml. Vůně dostatečná.
Uvidíme jak to bude s výdrží, ale klidně bych se spokojil s týdenní.
Za mě rozhodně doporučuji!!! :thumbup:
Uživatelský avatar
Od Neozin
#47806
Dám report ohledně tekuté vůně DJ.
16.1. jsem nastříkal do auta asi 5ml vůně BTBM, abych pořádně nakrmil koberečky. Ke dnešnímu dni cítím jen lehký závan vůně.
Výdrž bych řekl do 1 týdne. Potom se musí zase stříknout.
Za mě spokojenost, sice jsem čekal větší výdrž, ale to nevadí. :smile:
Uživatelský avatar
Od Neozin
#47812
Několikaměsíční výdrž jsem od toho rozhodně neočekával. Spíš po tom týdnu se to zcela odpaří. Nevím co je "původní" vůně auta, a co nastříkaná vůně.
Výdrží je to o špetku lepší než CG. Jinak že bych byl z toho nějaký zklamaný, to nemůžu říct.
Od Dex88
#62310
Za mě docela zklamání. Minulý týden jsem si koupil Dodo Juice Air Freshener Orange Crush 100ml na každý kobereček jsem dal 1-2 stříkl a výdrž tak 1 den max 2. Nevím zda se jedná jen o tuto konkrétní vůní. máte podobne zkušenosti?
#62311
tekutý vůně moc nevydrží, už to tu někdo psal, je to prostě sednout do auta a rovnou stříknout. já před rokem koupil od čorkaře deset vůní od Maf-ra za stovku a už dostříkávám poslední
MOUSEHO GRANDÍK

tak po dlouhé době sem něco hodím co[…]