Vůně do auta - jaké?

Aby vaše auto vonělo :-)
Mates13
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: 08 led 2017, 16:27
Bydliště: Olomouc

tak naprosto nedoporučuji spray vůni od DODO JUICE...aplikoval jsem na tapecy a koberečky a výdrž cca 4dny to je o ničem naprosto
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

To je zcela normální. I Chemical Guys vůně vydrží okolo těch 5 dnů. Taky je to z částí tím, že si na to nos zvykne a pak to jakoby necítíš, ale těch 5-7 dnů je maximální výdrž. Pak to chce přikrmit pár stříknutím.

Jinak já teď přešel na vůně Scentway. Mají takové silikonové placky na zavěšení a voní fakt luxusně. Výdrž je okolo 1 měsíce. Jsou to spíše takové parfémy než klasické sladké vůně.
Teď zrovna testuju tu verzi, která se nacvakne do ventilace. Prodejce tvrdí že výdrž až 60 dní, tak jsem zvědav.
Bohužel, cena je trošku vyšší.
Mates13
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: 08 led 2017, 16:27
Bydliště: Olomouc

tak v tom případě je ten spray úplně zbytečný produkt :)
Uživatelský avatar
pripadovak
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 13 kvě 2013, 23:09
Bydliště: Slaný

Tak já jsem naopak s DoDo vůněmi naprosto spokojen. Nakrmil jsem dveře a zadní sedačky, ob den vždy jen dvakrát stříknu do vzduchu a stačí. Já už to sice moc necítím, ale každý kdo sedne tak řekne že cítí borůvky. Zkoušel jsem ještě mimo Blue Velvet i Banana Armour a Juiced edition (ananas), ale borůvky mi sedli nejvíc. Od chemiků mi jde přes nos akorát striptérka.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Mates13 píše:tak naprosto nedoporučuji spray vůni od DODO JUICE...aplikoval jsem na tapecy a koberečky a výdrž cca 4dny to je o ničem naprosto
Od deodorantu taky cekas, ze se jim nastrikas jednou a na mesic dobry? :D
Mates13
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: 08 led 2017, 16:27
Bydliště: Olomouc

wildT píše:
Mates13 píše:tak naprosto nedoporučuji spray vůni od DODO JUICE...aplikoval jsem na tapecy a koberečky a výdrž cca 4dny to je o ničem naprosto
Od deodorantu taky cekas, ze se jim nastrikas jednou a na mesic dobry? :D

ne, nečekám ale tohle je opravdu mizerná výdrž..... však jen říkám, že jsem nespokojen to je celý...
Sabian
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 24
Registrován: 19 bře 2018, 20:36

měl jsem Chemical Guys Lemon Scent ale výdrž je opravdu malá, a přijde mi to až zbytečné. Asi bych to nenazval "vůni" ale co opravdu funguje na znatelně delší dobu je Carpro So2Pure.

Nejvíce se mi osvědčili tuhé od California scents, zjeména citrusové a malibu melon.

Co bych chtěl a stále se nepodařilo sehnat ani přiblížit je vůně detaileru od Chemical guys Hybrid V7.
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

sis chtel udelat reklamu na shop ? ses drahej :-P
BSD maniac
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

:joy:
Odpovědět