Osvěžovače vzduchu Dodo Juice

Aby vaše auto vonělo :-)
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Vůně už mám doma a tak dám menší report. :dance3:

Vůně je hustší konzistence. Takové olejovité. Z toho usuzuji že budou koncentrovanější než třeba CG vůně. Zkoušel jsem si teď na rychlo nastříkat do auta vůni BTBM šamponu (vůně bobule?). Aroma totožná se šamponem. Stačilo stříknout do celého auta cca 6 stříknutí, úbytek z láhve skoro nic. Možná tak 1ml. Vůně dostatečná.
Uvidíme jak to bude s výdrží, ale klidně bych se spokojil s týdenní.
Za mě rozhodně doporučuji!!! :thumbup:
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Dám report ohledně tekuté vůně DJ.
16.1. jsem nastříkal do auta asi 5ml vůně BTBM, abych pořádně nakrmil koberečky. Ke dnešnímu dni cítím jen lehký závan vůně.
Výdrž bych řekl do 1 týdne. Potom se musí zase stříknout.
Za mě spokojenost, sice jsem čekal větší výdrž, ale to nevadí. :smile:
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

IMO od tekutych vuni obecne nelze ocekavat az nekolikamesicni vydrz jako od plechovek typu California Scents (mam visen od minuleho brezna/kvetna a porad ji lehce citim).
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Několikaměsíční výdrž jsem od toho rozhodně neočekával. Spíš po tom týdnu se to zcela odpaří. Nevím co je "původní" vůně auta, a co nastříkaná vůně.
Výdrží je to o špetku lepší než CG. Jinak že bych byl z toho nějaký zklamaný, to nemůžu říct.
Dex88
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 11
Registrován: 16 zář 2018, 18:00
Bydliště: Brno

Za mě docela zklamání. Minulý týden jsem si koupil Dodo Juice Air Freshener Orange Crush 100ml na každý kobereček jsem dal 1-2 stříkl a výdrž tak 1 den max 2. Nevím zda se jedná jen o tuto konkrétní vůní. máte podobne zkušenosti?
Uživatelský avatar
yankee31
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 127
Registrován: 08 dub 2018, 21:48

tekutý vůně moc nevydrží, už to tu někdo psal, je to prostě sednout do auta a rovnou stříknout. já před rokem koupil od čorkaře deset vůní od Maf-ra za stovku a už dostříkávám poslední
Dex88
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 11
Registrován: 16 zář 2018, 18:00
Bydliště: Brno

Je to škoda voní pěkně. Jak tu psal Neozin tak jsem doufal v ten necelý týden :smile: no pak vyzkouším něco jiného :smile:
Odpovědět