Vůně Chemical Guys

Aby vaše auto vonělo :-)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Máte zkušenosti s vůněmi Chemical Guys?
Furt se rozhoduji co vzít. Nejvíc mě zaujal Stripper Scent, Watermelon.
Teď jsem měl v ruce jejich Mangocello (mango a limetky) a moc mi teda nevoněla (sorry lukas.cc, musel jsem si přičichnout) :D
Co Vám nejvíce voní?
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

stripper scent mi smrdí jak levné dámské voňavky...prostě prodejné holky a to mi vadí :)
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Co jsem od nich tak očuchával, tak mi voní French Vanilla a ta Cherry
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Aha, tak to škrtám ze seznamu.
Z marketingového pohledu CG s tím Stripper Scent udělal docela dobrý marketingový tah. :D Všichni jsou zvědaví a chcou cítět vůni úspěchu, pěněz a striptérek. :D
Teď se dívám a je ještě nějaký Honeydew Cantaloupe, který má vonět po cukrovém melounu. Hmmm... To by mohlo být dobrý.
Jestli Cherry voní jak od California scents Coronado Cherry, tak to nechci. Ta vůně byla tak intenzivní že pak byla až otravná.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2944
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Já měl kdysi višeň, vůně OK, ale výdrž po 2(!) dnech KO. A to jsem to nastříkal do čalounění, stropu, koberců. Tak jsem vrátil zpět k CS.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Glossworks Detailing
Moderátor
Příspěvky: 571
Registrován: 25 srp 2014, 18:14
Bydliště: Ružindol (Trnava), Slovakia

V podobnej téme som sa k tomu vyjadroval, tak to len skopírujem:

CG New Car Smell - Keď som ju prvýkrát ovoňal, prekvapila ma, v našich končinách nezvyčajná vôňa. Pripomína nové boty/plasty/ s jemným sviežim nádychom. Po rozplynutí v aute zanecháva pocit čistoty.

CG Leather Scent - podobný typ vôňe ako new car, po rozplynutí vo vozidle veľmi pripomína vôňu novej kože. Voní rovnako ako Leather Conditioner od CG. Taktiež môžem odporučiť. Zákazníci sú veľmi spokojný.

Celkovo k týmto vôňam: sú prezentované samotným výrobcom ako "odor eliminator". Môžem potvrdiť že naozaj neutralizujú pachy. Výdrž vôňe nie je veľmi dlhá. Čo som si všimol na amerických fórach, väčšina detailerov/respektíve zákazníkov a fajnšmekrov nosí 473 ml flašku v kastlíku alebo vo dverách, v prípade potreby stačí 1-2x streknúť na koberec. Je to to isté ako s parfémom, tiež na vás nedrží viac ako deň, no keď ho na seba streknete stojí to za to ;)
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Aha, tak už mě přešla chuť jestli to vůbec chci. :( Aby mi vůně vydržela 2-3 dny a pak byl nucen zase reaplikovat, to by mě nebavilo.
Taky cena není nejnižší.
Uživatelský avatar
Glossworks Detailing
Moderátor
Příspěvky: 571
Registrován: 25 srp 2014, 18:14
Bydliště: Ružindol (Trnava), Slovakia

Toto je to čo ludia v európe nechápu. Za californiascents plechovičku dáš 3,50 alebo 4 €. Výdrž cca 2-5 mesiacov. Keď nepočítam višňu ktorá je silná. Sú to však iba prekrývače pachov.

Flaška od CG stojí cca 8-11 €. Stačí 1-2 streky na koberček vodiča alebo spolujazdca a 2-3 dni ti auto voní (ja som to v mojom golfe cíitil aj po týždni) a zápach je preč. Tých streknutí je z 473ml neskutočne moc. Je to dokonca ekonomickejšie ako CS. Ďalšou výhodou kratšej výdrže je nakúpiť viac druhov. Každý týždeň alebo pár dní si prevoniaš auto podla svojej chuti alebo nálady.
Uživatelský avatar
ka-spel
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 498
Registrován: 18 bře 2013, 22:46
Bydliště: Prostějov
Odeslaná poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Vyzkoušel jsem u Lukáše a zajímavý produkty. Uvažuji, že si jeden vzorek mangocello hodím do prázdného osvěžovače z Lidlu.
Uživatelský avatar
lukas.cc
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 320
Registrován: 16 led 2014, 14:05
Bydliště: Orlová

Mangocello je pecka! Ředíte mangocelleho? Ja ho mám s destilkou 1:4. :)
***VW Passat Variant 2008/ 2,0 TDI Common Rail // DSG***
Odpovědět