Aby vaše auto vonělo :-)
Od kemo
Bob a Bobek píše:Někdo se tady ptal na popis vůně ChG New Car, tak dnes jsem navoněl auto. Mně to přišlo jako když se vybalí fungl nová elektronika. Moje nové auto vonělo spíš po kůži, naposledy mi takhle voněl nový BR Player. Pak jsem svezl manželku a ta nejdřív nic a pak mě dorazila otázkou: "Nepálí se Ti tady nějaké plasty?" Tak nevím - asi to voní jak komu... :nea:
Taky mám na tuto vůni zálusk. Co tak ji zkombinovat s vůní kůže?
Od Neozin
Vyzkoušel jsem new car a leather scent. Nevím, mě rozhodně tyto dvě vůně vůbec neseděly a nedokázal bych si představit, že bych si to dobrovolně stříkal do auta.
Ještě že jsem měl možnost si přivonět v DS.
Od Neozin
Jo, to se vsákne a drží to docela dlouho. Já takhle v létě hodně nakrmil koberečky, které jsem předtím vytepoval. 2-3 týdny to šlo cítit.

Menší zklamání kdy jsem si pár dní zpět nastříkal Black frost ředěný 1:1. Na druhý den jsem už nic v autě necítil. :( Takže stříkat neředěné v menším množstvím.
Od Kcheml
Vzal jsem si celou sadu a mohu se pustit do testování. První zkoušený New Car Smell mě ale vůbec neoslovil, představu o vůni nového auta mám poněkud odlišnou.
Přílohy
3.jpg
Od Neozin
New car a leather mě vůbec neoslovily. A to jsem čekal hodně od toho new car. Naštěstí jsem měl možnost si je vyzkoušet před koupi :(
Od M1CHAL
Nechcel hy náhodou niekto kúpiť alebo vymeniť new car smell?
Musím povedať že ma tá vôňa veľmi sklamala, čakal som od toho niečo úplne iné.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Bejby prosímte jakým způsobem nanasi[…]

VD › Focus ST II

Toho sem si vůbec nevšiml, skončilo mi do n[…]

Tak to trvalo ani ne jeden měsíc, achjo, na[…]