Chemical Guys Honeydew - obrovske zklamani

Aby vaše auto vonělo :-)
Uživatelský avatar
0066
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: 30 zář 2014, 10:21
Bydliště: Opava

Poridil jsem si nejake vzorky vuni, jsem obrovsky zklamany. Vzal jsem si po deci a vysledek je primo zalostny. Do sveho auta, podotykam ze primerene udrzovaneho a nesmrdiciho jsem vystrikal nejdriv "trosku" te "vune". Vysledek byl za par minut pryc. Nastrikal jsem znovu a zase za par minut pryc. Vystrikal jsem presne pul baleni, cili pul deci, to by melo smrdet nebo vonet alespon nejakou dobu, druhy den lehce naznak, treti den bez jakehokoliv efektu. Vzhledem k cenam chemiku jsem toto necekal. Cakal jsem to do kobercu, podotykam fungl novych kobercu, takze v nich nemohly byt nejake zbytky odour eliminatoru.

Obrovske zklamani. Tak velke, ze nemam nejak chut zkouset nejake jine vune, mam jich celkem pet. Necekal jsem zazraky, ale toto mne dost prekvapilo.
Uživatelský avatar
pastovic
Rádce DCČR
Příspěvky: 346
Registrován: 01 dub 2015, 17:49
Bydliště: Šternberk (Olomouc)

Taky sem čekal víc. Mám Watermelon a Chuy Bubblegum a je to dobrý když sednu do auta a párkrát šplíchnu kolem sebe, ale že bych ti vystříkal celý auto a vonělo to další den to ne. Watermelon používám i doma, sem tam v ložnici a v obýváku na provonění. A v práci do pracovních bot Chuy Bubblegum. Tam se drží dobře, že i během práce cítím závan žvýkaček. Ale na plechovky od California scent se to v autě nechytá. I teď mám v autě Poorboy stromeček Piňacolada a po 3 týdnech furt krásně voní, a to ho mám na zadním stropním madle.
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

asi jste očekávali víc než to umí, je to vyloženě pouze parfém, ne trvalá vůně :)
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
pastovic
Rádce DCČR
Příspěvky: 346
Registrován: 01 dub 2015, 17:49
Bydliště: Šternberk (Olomouc)

Však právě to sem čekal a dostal, jen sem čekal že to bude intenzivnější. A jak sem říkal, na provonění v daný okamžik je to super. Ale ne jako trvalá vůně.
Uživatelský avatar
0066
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: 30 zář 2014, 10:21
Bydliště: Opava

V tom pripade abych to uvedl na pravou miru, bylo by dobre napsat ze efekt je v minutach, ne v hodinach. Protoze i ta nejlevnejsi sracka od stankaru vydrzi dyl...
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

měl jsem teda zatím možnost vyzkoušet jen new car a ta je docela silná
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
lukas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 77
Registrován: 25 pro 2014, 17:58
Bydliště: Brno

a když jsi měl vzorky nebyli naředeně? přímo CHG pišou že se můžou ředít. Ja si taky sehnal několik vzorku a některé jsou až nesnesitelné, jak jsou koncentrované a bezproblému mě vydrží i déle jak týden
Uživatelský avatar
0066
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: 30 zář 2014, 10:21
Bydliště: Opava

To by byl teda gol, i kdyz si nemyslim ze by to nekdo udelal... Ale jak rikam, pul deci pripravku na dva dni je dost draha sranda... Uvidime, treba nekdo v okoli bude ochotny mne striknout originalem a uvidi se hned.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Tak to je nejake dost divne, mozna je HoneyDew zrovna nejaka naprd. Ja mam vune od ChG tri a vsechny jsou v pohode (vydrz 1-7 dnu podle auta, neredene, dve tri trisknuti nekde do koberce, coz mi staci). Nejlepsi reference jsou teda od lidi co na to nejsou zvykli, ja uz to moc necitim.
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Zdar s ChG nemám problém jde totiž o to že sice ta vůně dlouho nevydrží ale tam kam stříkneš tak ti ten zápach jakoby zlikviduje a to místo kde jsi aplikoval tak už nesmrdí a to je hlavní výhoda ChG.Když chceš aby ti to provonělo auto tak prostě stříkeš do koberců a zase pár dní voní ty vůně můžeš střídat několikrát do týdne.Ostatní překrývače pachu prostě čucháš stále ale neřeší to problém s původem zápachu.
Odpovědět