Chemical Guys Honeydew - obrovske zklamani

Aby vaše auto vonělo :-)
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Některé CG vůně je lepší stříkat neředěné. Déle vydrží a jdou více cítit. Naopak některé je nutnost ředit, protože vůně je až moc silná. Aspoň mě to tak připadne.

Jinak výdrž bych řekl při pořádném nakmení koberečků, cítím vůni cca 2 týdny. Možná si na vůni nos zvykne a tak ji déle necítím.
Bjorn
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 25
Registrován: 20 črc 2015, 15:44

No, tak to mám zamotanou palici. Počítal jsem s vůní leather od ChG do své příští objednávky, ale teď to raději ještě zvážím.
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Vůně co koupil 0066 byly naředěné 1:1 (koupil to od někoho z bazaru). Kvůli toho ta výdrž. Ale je fakt, že některé vůně od CG nevydrží ani týden. Nebo po týdnu je pouze náznak vůně. Já už vůně od CG neředím, nemá to smysl. Dává to jen pocit že toho máte víc. Když chcete méně intenzivní vůni, stačí do auta stříknout 1-2x.
Uživatelský avatar
0066
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: 30 zář 2014, 10:21
Bydliště: Opava

Ja tam ted "vylil" deci stripterek, den tam bylo jak v bordelu, druhy den to bylo jeste docela dost, treti den ale uz jen lehky naznak a dneska tam uz nejspis nebude nic... Obavam se ze 1:1 bylo mozna docela optimisticke -))) Ale mam proste zkusenost pro priste ze rozlevane veci jen od proverenych lidi.
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

ChG zřejmě nejde o to aby ti to auto vonělo několik týdnů.Tohle jsou vůně které mají pachy eliminovat už to pochopte :threaten: Stačí když si přičichneš na místo kde jsi aplikoval a ta vůně je cítit i po dvou měsících v naředěným stavu 1:1.Nefunguje to jako u CS kde ti to pachy jen překrývá.Když chceš aby ti auto vonělo tak prostě stříkneš do koberce a máš vonavé auto na pár dní ne týdny nebo měsíce.Tak snad už chápete rozdíl mezi chg a ostatnímy překrývači pachu.Je to jako když jdeš ráno někam tak se navoníš a budeš to opakovat pokaždé když budeš chtít aby si voněl u mě je to každý ráno a nebo si můžeš dát stromeček do kapsy nebo plechovku od CS ale to nezabrání tomu aby si třeba v poledne nesmrděl potem sice kolem tebe bude vonavej opar ale když se někdo přiblíží tak ucítí pot.Nenapadá mě jak bych to mohl ještě napsat nějaké přirovnání ale snad to bude stačit takhle. :drinks:
Uživatelský avatar
0066
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: 30 zář 2014, 10:21
Bydliště: Opava

No, jestli si myslis ze mam smradlavou popelnici, tak jsi na sakra velkem omylu. Popelnici sice mam, ale urcite ne smradlavou -))) Jinymi slovy to prekryvani pachu funguje mne jen pokud tam vyliju deci chemiku, tak na par dni to citit je. Pach to nepohlti absolutne zadny. Po nekolika dnech kdy do auta padlo opravdu deci stripterek je k dnesnimu veceru citit jemny zavan kurev a gliptonu -)))) Zitra uz tam bude jen ten glipton... Takze s tim striknutim na koberce a vonave auto na par dni - s tim bych byl velmi, ale velmi opatrny. Jo a jeste jsem strcil festovne nacucany kousek molitanu do vydechu pod sedackama a nastrikal novy pylovy filtr, takze to nucene popohanim pres ventilaci. Nejlepsi a nejucinnejsi je nasplichat pylak, krasne to provoni, bohuzel vydrz tak na hodiny. Na malinkou chvili, nez to vyschne...

Ale treba jsem to mel jako vodu... Ja az tolik chemiky nezeru, V7 je sice fajn, ale black light mne totalne zklamal, vonavky mne zklamaly a nejak nemam potrebu zkouset co nejak funguje nebo nefunguje, protoze vylozene levne to neni. A mne ke stesti staci prewash, carpet hd, blue gel, aktivni pena, fusso, V7 na rychlovku po umyti, gliptone a neco na vnitrni plasty. V podstate nic vic nepotrebuju... A jednou za cas ( 4 roky ) menzerna na prelesteni... K tomu hromada hader a jsem spokojeny clovek.
Uživatelský avatar
0066
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: 30 zář 2014, 10:21
Bydliště: Opava

Vychytane to je az v novem baworaku, tam budou zasobniky s vunema a bude mozno si davkovat podle ctene libosti. Pokud to prozenou jeste i ventilaci, myslim ze pokud budou ty vune decentni, jako ze do sedmy asi budou, bude to neco co se mne osobne velmi libi... Kokotina, ale potesi -))) Kdyz pojede pan tovarnik na jednani, navoli si hugo bosse, kdyz pojede se slecnou z bordelu navoli si pres idrive neco uplne jineho na povzbuzeni -))))))) Za rok s tim prijdou ctyri krouzky a za dva roky to bude mit i soused v hjondeeeeeeeeee -))))
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Nevim tedy jak tobe ale ja proste kdyz strcim nos k mistu kde jsem aplikoval cca pred mesicem tak tam to mango citim nebo strip.v aute je ale necitim ale taky necitim neprijemne pachy a o to preci jde.co nesnasim je kdyz otevru dvere a dostanu mrdu od vune z auta mam rad kdyz je to decentni.o tom ty chg jsou ze je aplikujes jen kdyz chces.uz jsem se nekolikrat setkal s tim ze mi lidi reknou ze mi to v aute pekne voni ale ja nic necitim.jsem toho nazoru at si kazdy pouziva to co mu vyhovuje.
:friends:
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Mate pravdu castecne oba. Ano, vune ChG jsou spis jak lidske vonavky. Taky to na sebe musis davat kazdy den. Ano, zaroven je naprd, ze ta vune nevydrzi. Ze to odstranuje pachy... no, to by detailer mel brat jenom jako velmi velky bonus (pokud to funguje), ve chvili kdy do interieru aplikuju vonavku bych tak nemel cinit za ucelem, abych prekryl nejaky smrad, ktery se mi nepovedl vycistit. To je asi nekde chyba (plisen v kobercich, trubkach, filtrech).

Jinak me se prave driv libil ten pristup chemiku ze kdyz chci vuni, tak si nastrikam, ale prestalo me to bavit, presel jsem k osvedcenym kalifornskym krabickam ktere staci jednou za dva mesici ozivit kapkou horke vody a zijou dal.
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Zdar ale ChG se nepoužívají jenom po čištění auta.Právě to může mít velkou výhodu na nečištěný auta který trošku zapáchaj.Samozřejmě budu muset prubnout i CS abych mohl porovnat zatím tedy nevím co koupit višen je asi osvědčená ale bude asi ostrá.Mě totiž šimrá v nose čerstvě nastříkaný ChG naředěný 1:1 proto nemám rád když je auto převoněný protože mě to dráždí frnák :D
Odpovědět