Aby vaše auto vonělo :-)
Od Tom
Opravdu krásná a decentní vůně anglické kůže. Dlouhá výdrž a vůně uchvátí každého :-) Cena 155.
Přílohy
Gliptone_Air_Freshner_p.jpg
Gliptone_Air_Freshner_p.jpg (17.14 KiB) Zobrazeno 14304 x
ll3_003.jpg
ll3_003.jpg (55.76 KiB) Zobrazeno 14304 x
Od Vtomas
Naprostej souhlas a hooodně záleží na teplotě uvnitř vozu. Prvních 14dní je vůně tak intenzivní, že je anglická kůže cítit z oblečení i po pár kilometrech. Po jednom měsící je vůně + - akorát.
Nyní jedu necelej druhej měsíc a při teplotách 20stupňů neustále funguje.

tzn. minimální výdrž 60dnů odzkoušeno
Od Tom
nemám rád vůně v autě, ale tohle jediný vozim :-)
Od Vtomas
zrovna včera jsem si psal se Sorayem a naprosto se shodnu s jeho myšlenkou a větou co napsal. Škoda, že nedělají balení jako je v plechovce California u které se nechá intenzita vůně regulovat.
Ikdyž na rovinu říkám, že ten stromeček je stylovej a k mému interiéru Laurin&Klement jde jako prdel na hrnec :-D

a sem rád, že jsem tenkrát Soraye při objednávce poslechnul a dal stromeček do auta, protože jsem ozkoušel Californii Medvídky a fakt nepříjemnej smrad při kombinaci kůže a tahle sladká vůně.
Připadalo mi to jako: Extra náročnej večer při konzumaci Jelcina a následné vyzvracení se v interiéru :-DDDD
Vůně po pár hodinách letěla na WC jako osvěžovač
Od evita
@Vtomas

ďekuji, právě kůli Vám jsem se rozhodla manželovi koupit Gliptone a řeknu Vám udělala jsem správně. Hezká vůně a nevnucuje se.
Od Mr.Bean
Mazlik ve vetsim baleni k umisteni pod sedacku :)
Přílohy
uploadfromtaptalk1415016276211.jpg
Od Neozin
Já si nikdy nemůžu představit jak voní kůže :D Si pod pojmem "nová kůže" představím třeba nové kožené boty, tašku nebo peněženku, a to nevoní zrovna dobře.
No nic, budu muset vyzkoušet. :smile:
Od Mr.Bean
Až se stavíš, tak ti dám očuchat :). Do erární poličky s otevřenejma vůněma jsem umístil obyčejnýho Gliptona z medvěda, co jsem měl od července
Od MaXyM
Zkousim i ja. Libi se mi, i kdyz voni toto jako v obchode s obuvi ;)
Uprimne vice se mi libi vune origo kuze (mam Mondeo MK4 kuze+alcantara). Tu ale citim pouze v lete kdy v aute je tepleji.
Nissan 350Z Nogaro red

já koukám taky hlavně do německa... […]