California Scents

Aby vaše auto vonělo :-)
Odpovědět
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

ja na podzim koupil 3 overeny gumovy medvidky a ted jsem nacal teprve druhou.. a vsechny veci co si prinesu z auta voni :) visen mi prisla taky moc intenzivni, spis to smrdelo nez vonelo, meloun mango jsem prestal citit po mesici v aute, ve kterem jedu jen pakrat tydne.. zvejka vonela taky dobre, ale medvidci jsou medvidci
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

No právě, a medvědi mi smrděj :D
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
optoteam
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 110
Registrován: 09 kvě 2015, 15:43

Zdravím všechny,

Včera jsem si koupil plechovku californie Meloun, po odstraneni vicka mi prijde ze to temeř nevoní, ta houba uvnitř má být mokrá nebo jen trošku? nemáte někdo zkušenost?
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

mokrá určitě není, po měsíci to můžeš polit vodou ...Meloun není silná vůně
BSD maniac
Uživatelský avatar
refresh
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 44
Registrován: 27 dub 2015, 12:59
Bydliště: okr. Lbc

Přesně tak, ta "houba" uvnitř jsou lněné kostky, které jsou parfémované. Já po delší době, když už není vůně tak intenzivní kostky obrátím a kápnu do nich horkou vodu (tak lžičku) :thumbup:
Každopádně meloun bych si už nekoupil, vůně je slabá a moc nevydrží. U mě vyhrává klasika višeň, nebo medvídci.
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

Já poprvé višeň otevřel a nechal do rána v autě.....pánové a dámy....když jsem ráno otevřel dveře,myslel jsem,že mi uteče palubka i tapecy , a sedačky za nimi smrady :D .....opravdu síla,takže od té doby doporučuji višeň jen trochu otevčít a kolečko na intenzitu nechat zavřené...postupem času otevřít celou a pootvírat vrchní kolečko,ale jen opravdu pomalu......višeň je hodně intenzivní a dlouho vydrží...je to podle mě TOP vůně.
Ale nesmníte to udělat,jako poprvé já....v autě se nedalo vydržet. :D
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

višeň je jejich nejsilnější, já teda otvírám hned celý víčko. 3 měsíce vydrží :D
BSD maniac
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Rocco: Poprvé co jsem dostal CS višeň do ruky jsem udělal to samé. Otevřel celé + nechal tu mřížku otevřenou na max. Druhý den jsem sedl do auta, a řekl si. Jo voní to trošku více, ale nevadí, pojedu. Cesta do Brna. V půlce mě začala bolet strašně hlava. Zastavil jsem na benzínce a plechovka letěla do koše. Asi dalších 20km jsem jezdil s otevřeným okýnkem.
Fakt síla.
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

:D ... jsem rád,že nejsem sám takový Jouda. :dance3:
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
Uživatelský avatar
Michail
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 549
Registrován: 08 srp 2014, 12:11
Bydliště: Černovice

Nevěřil jsem vám, přiznávám, ale pro jistotu jsem opravdu neotevřel celou plechovku a jsem rád :D Přes noc je venku -5°, což předpokládám není ideální teplota pro šíření smradu, a stejně je provoněný celý auto.
F**k me, I'm FRENCH!

K4M Renault Mégane Coupé 1.6 16V, r. v. 1999
F4R Renault Laguna GrandTour 2.0 16V, r. v. 2006
Odpovědět