California Scents

Aby vaše auto vonělo :-)
Odpovědět
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

jsem nějak nezaregistroval :mrgreen:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
pripadovak
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 13 kvě 2013, 23:09
Bydliště: Slaný

Taky nemáš jemný dámský nosíček :D ... Ona je zrovna z těch co by na letišti mohla očuchávat kufry :D :D :D, já jsem dřevo cítil asi týden a kde nic tu nic :), ale je fakt že když jsem ho vzal dnes do ruky bylo stále cítit ;) (Edit.: Samozřejmě mám na mysli kalifornii :D :D )
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

borový polínko ve dveřích vedle toho kabelu :mrgreen: já mám docela citlivej nos na chuťě, ale je možný, že to bylo tak jemný, že jsem to ani nějak nezaregistroval :D
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
KAKUN
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 02 črc 2015, 00:08
Bydliště: Brno

Na doporučení jsem pořídil višeň a musím říct že luxus. Sladká a intenzivní vůně.
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Nebolí vás z té višně hlava? Já si vzpomínám z dob kdy jsem začínal s detailingem, tak si jednu višeň pořídil. Otevřel, šoupnul do auta a po pár dnech okamžitě šla ven. Vůně byla moc intenzivní. Dal jsem ji na záchod, ale i tam se moc dlouho neohřála. Mamka ji vyhodila do koše, že to moc smrdí/voní.

Jinak, která vůně u vás vede kromě višně? Měl jsem teď nedávno meloun, ale po 2 měsících jsem ji už přestal cítit. :( Teď jedu převážně vůně od Chemiků.
Uživatelský avatar
pastovic
Rádce DCČR
Příspěvky: 346
Registrován: 01 dub 2015, 17:49
Bydliště: Šternberk (Olomouc)

Nebolí 8-), sem tam ji ještě podpořím višní od Chemiků (naředěnou 50:50) :mrgreen:. Jinak sem jich vyzkoušel celkem dost, ale žádná není tak vytrvalá jak višeň. Ještě Fresh linen je dobrý do skříně s oblečením.
Bullets
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 24
Registrován: 25 dub 2014, 12:34

My jedeme hlavně višeň jen mi nějak došel zásobovatel tak se budu muset poohlídnout jinde :)
Uživatelský avatar
pripadovak
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 13 kvě 2013, 23:09
Bydliště: Slaný

mě taky ne... intenzitu jsem mírně korigoval pouze propíchnutím víčka a je to relativně ok ;)
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Meloun mango je taková decentní, ale furt cejtitelná. Mám jí asi už měsíc v autě.
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

Já co mám zkušenosti,tak Višeň je nejintenzivnější a jako nová stačí jen načnou,ne otevřít celá a načatou ji nechat v autě ze zavřenou regulací a bude to cítit tak akorát.
Otevřít ji celou je celkem "sebevražda".

Jinak hodně mě od nich zklamala hlavně Vanilka a New cars....nejsou skoro vůbec cítit.

Višeň je prostě ze všech TOP 1
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
Odpovědět