California Scents

Aby vaše auto vonělo :-)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Jo, a zapomněl jsem dodat, že to bylo v létě. Takže venku dejme tomu 25-30 stupnu. Si dokážete představit tu vůni/smrad. :D
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Z višně se mi fakt zvedal kufr, takovej těkavej smrad, "navoněnej čpavek" :D Ale přítelkyně máma to dostala k Vánocům a strašně se jí líbí :D bléé :vomit1:
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Uživatelský avatar
Radim84
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 230
Registrován: 08 pro 2013, 20:04
Bydliště: Ostrava
Obdržená poděkování: 2 poděkování

Já višeň kupuju pravidelne a voní mi. Jen ze začátku je fakt intenzivní. Dále je ještě super meloun, ale ten nemá takovou výdrž.
Moje 1.8TSI
Uživatelský avatar
Feri
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 767
Registrován: 10 črc 2013, 12:38
Bydliště: Brno

Já jedu dlouhodobě na melounu (občas prostřídám nebo doplním vanilkou/višní) a meloun už cca rok mám i od chemiků v rozprašovači a jsem skoro závislej na té "čerstvé" vůni pár dní po stříknutí do interieru :smoke:
Mišell
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 68
Registrován: 02 dub 2015, 12:00
Bydliště: Opatovice nad Labem

Zatím mám vyzkoušenou višeň - ze začátku fakt síla, hlavně v létě. Meloun voní pěkně, ale výdrž slabší. Mimochodem mám roční višni a ještě mi zlehka provoňuje koupelnu:) Nemáte někdo vyzkoušenou tu kávovou?
Uživatelský avatar
Myš
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 06 čer 2016, 09:06
Bydliště: Náchodsko

já teda jedu jedině CS a dřív jsem zkoušela i meloun, brusinku a ještě nějaké další, ale pro mě top je prostě višeň..já už ji teda ani necejtím, ale každej kdo vleze do auta říká jak mě to hezky voní 8-)
Mám své myšlení, kterému málokdo rozumí...Obrázek
Uživatelský avatar
Piškot
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 11 dub 2014, 17:03
Bydliště: Stará Boleslav

Cca měsíc nazpět jsem si pořídil po Višni vůni Čerstvě vypráno a můžu říct, že intenzita je menší, jako vůně vypraného čehosi mi to nepřijde, ale vůně se mi líbí.
Mišell
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 68
Registrován: 02 dub 2015, 12:00
Bydliště: Opatovice nad Labem

Vyzkoušel jsem kde co a skončil u višně, fakt mi to strašně voní a vydrží dlouho:) Jinak vřele doporučuju domácí řadu na pohlcení pachu zvířat (Pet scents), teď mám doma vůni "čerstvě vypráno" a je to super, taková decentní nevtíravá vůně. Ta větší plechovka vydrží dost dlouho (už jedu třetí měsíc a furt tam je) a při vcházení do bytu ten pes není fakt cejtit. Je v tom takový gelový cosi a zmenšuje se to.
Michal Konečný
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 58
Registrován: 03 led 2016, 11:33
Bydliště: Brno

Kam CS davate? Cetl sem nekdo ze ji ma treba v loketce. Kdyz tu loketku ale otevru tsk to bude desna facka ne? A to se tu mluvi o tech plechoveckach za 120 na DS? Za tak maly prachy vune na pul roku?
Uživatelský avatar
bart007
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 17
Registrován: 12 říj 2016, 19:15
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Já jee mám daný vzadu pod koberečky, jedna višen a jedna vanilka.
Otevirám je na střídačku
Renault Laguna III GT Estate
Odpovědět