Aby vaše auto vonělo :-)
Od pripadovak
Taky nemáš jemný dámský nosíček :D ... Ona je zrovna z těch co by na letišti mohla očuchávat kufry :D :D :D, já jsem dřevo cítil asi týden a kde nic tu nic :), ale je fakt že když jsem ho vzal dnes do ruky bylo stále cítit ;) (Edit.: Samozřejmě mám na mysli kalifornii :D :D )
Od KAKUN
Na doporučení jsem pořídil višeň a musím říct že luxus. Sladká a intenzivní vůně.
Od Neozin
Nebolí vás z té višně hlava? Já si vzpomínám z dob kdy jsem začínal s detailingem, tak si jednu višeň pořídil. Otevřel, šoupnul do auta a po pár dnech okamžitě šla ven. Vůně byla moc intenzivní. Dal jsem ji na záchod, ale i tam se moc dlouho neohřála. Mamka ji vyhodila do koše, že to moc smrdí/voní.

Jinak, která vůně u vás vede kromě višně? Měl jsem teď nedávno meloun, ale po 2 měsících jsem ji už přestal cítit. :( Teď jedu převážně vůně od Chemiků.
Od pastovic
Nebolí 8-), sem tam ji ještě podpořím višní od Chemiků (naředěnou 50:50) :mrgreen:. Jinak sem jich vyzkoušel celkem dost, ale žádná není tak vytrvalá jak višeň. Ještě Fresh linen je dobrý do skříně s oblečením.
Od Mr.Bean
Meloun mango je taková decentní, ale furt cejtitelná. Mám jí asi už měsíc v autě.
Od Rocco
Já co mám zkušenosti,tak Višeň je nejintenzivnější a jako nová stačí jen načnou,ne otevřít celá a načatou ji nechat v autě ze zavřenou regulací a bude to cítit tak akorát.
Otevřít ji celou je celkem "sebevražda".

Jinak hodně mě od nich zklamala hlavně Vanilka a New cars....nejsou skoro vůbec cítit.

Višeň je prostě ze všech TOP 1
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
Nissan 350Z Nogaro red

já koukám taky hlavně do německa... […]