Aby vaše auto vonělo :-)
Od LukasVonka
#57816
Ahoj sháním nějakou vůni nebo přípravek kterým bych navoněl vyčištěné auto. Chtěl bych aby to zákazníkovy připomínalo vůni nového auta nebo něco co nebude násilné a bude vonět "čistotou" chápete co tím myslím.

Děkuji za rady :)
Uživatelský avatar
Od Rety
#57823
Chemici dělají přímo vůni nového auta Ner Car Smell. Mám to, ale jestli to je vůně nového auta netuším, smrdí to dost chemicky a mě osobně nepříjmně.
Uživatelský avatar
Od spitfire
#57824
Trochu si myslím, že úplně vůně nového auta to nebude, protože v novém autě je hrozně moc vůní - různé plasty, gumy, kůže, lepidla...
Uživatelský avatar
Od Neozin
#57835
Jestli uvažuješ nad "vůni" od Chemical Guys new car smell, tak tě musím upozornit, že ta "vůně" vůbec nevoní, ale spíše chemicky smrdí. Aspoň většině lidí, včetně mě, to tak připadá.
Uživatelský avatar
Od Xander_Cage
#57840
Pokud by nabízel někdo vůni nové knihy, tak myslím, že to by někomu mohlo vonět, ale vůni nového auta plného plastů a lepidel - tím těžko někoho ohromíš, taky jsem čichal k new car smellu od chemiků a do auta bych to nedal. Většinou stačí, když odstraníš chem. zápach s čističů vyvětráním, a kdyžtak velice jemně to provoníš vanilkou (tou se nedá nikdy nic zkazit). Pokud víš např. charakter člověka, nebo chceš vyzdvihnout "charakter" auta, tak bych zvolil něco od chemiků - mají na výběr fakt toho hodně.
Od Mr_Kay
#57874
Pokud chces zkusit vuni nového auta, mam celou lahvičku a asi ji nikdy nepouziji. :) Za nejaky rozumny peniz se ji zbavim, nebo aspoň casti z ni. :D

Kdoví, jakpak se povedlo čelní okno.[…]