Vůně "nového" auta

Aby vaše auto vonělo :-)
Odpovědět
LukasVonka
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 31 bře 2017, 08:49

Ahoj sháním nějakou vůni nebo přípravek kterým bych navoněl vyčištěné auto. Chtěl bych aby to zákazníkovy připomínalo vůni nového auta nebo něco co nebude násilné a bude vonět "čistotou" chápete co tím myslím.

Děkuji za rady :)
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Chemici dělají přímo vůni nového auta Ner Car Smell. Mám to, ale jestli to je vůně nového auta netuším, smrdí to dost chemicky a mě osobně nepříjmně.
spitfire
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: 24 dub 2016, 10:08

Trochu si myslím, že úplně vůně nového auta to nebude, protože v novém autě je hrozně moc vůní - různé plasty, gumy, kůže, lepidla...
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Přesně, ve fabii to tak nějak (ne)vonělo plastama atd. Nic zvlášť k čuchání... Vytepuj introš tím HD a myslím, že tam bude ta vůně „čistoty“ ;)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Jestli uvažuješ nad "vůni" od Chemical Guys new car smell, tak tě musím upozornit, že ta "vůně" vůbec nevoní, ale spíše chemicky smrdí. Aspoň většině lidí, včetně mě, to tak připadá.
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Je to pach jako když vybalíš elektroniku z krabice. Takový chemicko-plastový pach
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
Xander_Cage
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 188
Registrován: 24 zář 2013, 00:05
Bydliště: Ostrava

Pokud by nabízel někdo vůni nové knihy, tak myslím, že to by někomu mohlo vonět, ale vůni nového auta plného plastů a lepidel - tím těžko někoho ohromíš, taky jsem čichal k new car smellu od chemiků a do auta bych to nedal. Většinou stačí, když odstraníš chem. zápach s čističů vyvětráním, a kdyžtak velice jemně to provoníš vanilkou (tou se nedá nikdy nic zkazit). Pokud víš např. charakter člověka, nebo chceš vyzdvihnout "charakter" auta, tak bych zvolil něco od chemiků - mají na výběr fakt toho hodně.
Mr_Kay
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 23
Registrován: 17 úno 2017, 23:13

Pokud chces zkusit vuni nového auta, mam celou lahvičku a asi ji nikdy nepouziji. :) Za nejaky rozumny peniz se ji zbavim, nebo aspoň casti z ni. :D
Odpovědět