Dodo Juice Supernatural Micro Prime

Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Obrázek
Dodo Juice Lime Prime je velmi oblíbený u detailerů, ale někteří uživatelé zjistili, že i mikroabrazivní částice jsou příliš tvrdé pro některé velmi jemné laky. Takže v Dodo Juice vytvořili jeho novou extra jemnou variantu. A jak je u nich zvykem, tak k tomuto dalšímu TOP produktu přidali přízvisko Supernatural. Pravděpodobně se jedná o nejlepší leštěnku a tzv. prewax (před voskováním) čistič laku. Tato leštěnka má velmi snadnou aplikaci, ať strojní, či ruční. Nové mikroabrazivní částice jsou dostatečně silné pro vyleštění starých zvětralých laků a zároveň dostatečně jemné, aby nepoškodily i sebejemnější lak. Je kompatibilní se všemi Dodo vosky a s většinou vosků jiných značek. Dodává se v 250ml láhvi s odklápěcím uzávěrem.
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
hanzi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 146
Registrován: 08 úno 2014, 03:41
Bydliště: Liberec

Je lepší pořídit si tohle, nebo radši Lime Prime? V čem se to prakticky liší? Jak si tak pročítám forum, tak mi přijde, že Lime Prime je oblíbenější než tenhle SN... Nebo je SN tak nový, že s ním ještě není tolik zkušeností? :?:
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Tohle je ještě jemnější než Lime. Podle mne neuděláš chybu ani s jedním, Lime asi dokáže líp odstranit nějaký ten škrábaneček.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
hanzi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 146
Registrován: 08 úno 2014, 03:41
Bydliště: Liberec

Právě se snažim zjistit, co bude nejlepší použít teď na jaře na strojní leštění, když jsem vloni v létě leštil s CHG V36 a následně Menzernou SF4000 a odstranil jsem většinu škrábanců z myčky (po předchozím majiteli). Přes zimu se mi ale zase pár jemných škrábanců objevilo, tak budu leštit znovu, ale nevím, jestli bude stačít jednostupňově třeba s Lime Primem, nebo jestli vzít opět něco hrubšího (co například? V36 mi za tu dobu ztuhnul :x) a teprve pak to přejet Lime Primem nebo Micro Primem před voskováním... :?:
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Já bych to vzal Limem a uvidíš ;) Micro Prime bude už asi moc jemnej na tohle.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
hanzi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 146
Registrován: 08 úno 2014, 03:41
Bydliště: Liberec

Dobrá, zkusím ten Lime. Díky! :)
Odpovědět