Lesteni misek pod klikami

Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

Vezmi si to takhle: Prostory pod klikami jsou v součtu třeba 1 dm^2 dohromady na celém autě (víc se většinou stejně nedostaneš a v tom případě je potřeba kliku sundat). Obejít všechny 4 kliky ručně s leštící pastou, když se s tím nechci extra patlat, trvá tak kolem 10 minut. A to výsledek není nějaký kdovíjaký, jen to TAK MOC nebije do očí oproti strojně vyleštěnému zbytku dveří.
Jednoduchým odhadem dostaneš, že normální auto má vysoké stovky dm^2 laku, tzn jak psal joshiki, xy desítek až stovek hodin jsou při podobné pečlivosti velmi reálný odhad.
Uživatelský avatar
Huda
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: 04 dub 2016, 16:59

Díky za rychlé informace.

Teď tedy otázka jakou koupit leštěnku na ruční aplikaci když jsem nebyl spokojen s DJ LP. Napadá mě např. Meguiars, Raceglaze, Autoglym SRP nebo zkusit leštěnky pro strojní leštění - Rupes a Menzerna? Jde mi o zamaskování nebo odstranění části hologramů, dokud si na léto nekoupím nějakou orbitku a potom budu řešit školení, pasty a kotouče.

Děkuji za pomoc a jsem zvědav na vaše rady a návrhy :unknw:
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

SRP je na ruční přeleštění/zamaskování asi nejlepší volbou, ale asi bych to nehrotil a nechal až na leštičku
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

SRP pouřivám a pěkně maskuje ... Pod klikama ručně FG 400 pomůže... A pokud plánuješ další nákupy(leštička) tak FG 400 je produkt který stejně upotřebíš...
BSD maniac
Odpovědět