Jak vyleštit vlásečnice po špatném mytí auta - Detailing Club ČR

Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
Ahoj Kluci
Všiml jsem si pod zářivkama v garáži,že mám na střeše vlásečnice po mytí auta. Na venkovním světle to vidět nejde.Myslíte,že to půjde pryč jen ručním leštěním a leštěnkou Dodo Juice Lime Prime Plus Medium Cut Polish nebo Dodo Juice Lime Prime Lite Cleaner Glaze?Nebo to bude nutné přejed strojově?Diky moc za radu a za odpověd Tomáš
Strojove to nutne nebude, ale lestickou to mas hotove doslova za par hodin (2-3), protoze fakt staci udelat jeden pass finisovaci pastou a ty drobnosti jsou pryc. Rucne to je na cely den s nejistym vysledkem (nezkousel jsem to, idealni asi budes mit to zkusit na kousku a uvidis, ale nezapomen odmastit, vsechny Lime Prime hodne kryji)
na vw a ještě k tomu bílé by to mohlo jít zaplnit nějakým limeprime a nebo jinou leštěnkou i ručně, přesto bych si radši s připraveným autem někam zajel a nechal přelíznout strojně, za hodinu odjíždíš a nemusíš to šudlat ručně půlden. A nebo se na bílé na to vykašlat úplně, stejně je to vidět jen pod oranžovým světlem večer. Jako "detailer" bych ti měl asi poradit, že to musíš vyleštit, ale jako člověk fakt u bílé nevidím potřebu to hrotit. Za denního světla na bílém laku je stejně houby vidět a při slunci to vypaluje oči než najdeš vlásečnici :D
Work from samot0506

odkaz už běhá ;)

Mercedes Benz C Class

tak ono staci jet jednou do mycky a mit tmavsi lak[…]

zase ale v zimě rychle rozmrzne[emoji23]