Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
Tvrdost zeleného kotouče od 3M neznám jestli je měkčí než oranžový Hex tak ho použij s 2500.Osobně si troufnu říct,že při trochu snaze se dá udělat slušný finish i s 400 + oranžový hex.Hele máš pasty a kotouče doma tak proč to nezkusíš na kousku laku neřeknu kdyby si chtěl teprve nakoupit ale když už máš nakoupeno tak se neptám a jdu testovat ne?Neřeknu kdyby si byl nováček a položil takovou otázku ale jako veterán ktarý je na foru od roku 2013 tak musí mít už něco nastudováno a něco odzkoušeno :smiley:
Já psal do jiného vlákna jak jsem leštil rotačkou. Mám kotouče Shine Mate a začal oranž wafle + Menz 2500, pak bílý + Menz 2500 a na konec černý a Carpro Reflect a nylo to zdlouhavé. Tak jsem vypustil ten oranž a jel jen bílý + Menz 2500 a pak černý a Reflect to bylo. Dneska jsem vypustil zase bílý a dělal to oranž + 2500 a pak černý a Reflect a pohoda. Jenže já mám měkký lak tak mi to šlo dobře. Měl jsem nachystanou i modrou pastu od Rupes, ale tu jsem vůbec nepoužil. Jak píše samot0506 je třeba to vyzkoušet
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 29
Nissan 350Z Nogaro red

já koukám taky hlavně do německa... […]