Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
Práší všechny pasty víc a nebo míň.Nejvíce práší hrubé pasty jak psal HonzaD a finišovací práší nejméně ale práší taky.
Moje top pasty za poslední dobu jsou KochChemie a Sholl
Další v pořadí Menzerna ale ta trošku zaspala dobu oproti konkurenci ale stále patří mezi hodné kvalitní
Pasty které už nikdy nekoupím Meguiar's a ChG
Klidně si můžeme tykat tady jsme jako jedna rodina.Neznám všechny pasty co existují takže nemohu posoudit Swiss.Moje Top jsem vypsal v předchozím příspěvku.Nejdůležitější při leštění jsou ruce pak pasta.Můžeš koupit super utra mega pastu ale když budeš levej tak ti ta super pasta bude bestak k ničemu.
Tak samo, že kotouč vyfoukávám průběžně, ale prašnost beru vzhledem ke zdraví, pokud člověk nedělá v roušce, jako důležitou. Není příjemné to mít v plicích. Na každý pád se mi zatím nejvíc osvědčila jak prašností, tak i prací pasty od kochu :smile:
A ještě dotaz.
I když si černé plasty (lišty a nárazník, gumy okolo oken, kliky) oblepím, občas si to stejně pastou umažu. Poradíte jak to z těch černých plastů dostat?
Hlavně po POWER PROTECT ULTRA
Je to děsný!!!
IPA ani voda a kartáček moc nepomáhá....
Díky za každou radu Pavel
To je základ mít pořádně oblepený plasty ne pouze oblepený a u plastu velmi opatrně i když jsou oblepený může se ti stát že si pásku leštičkou strhneš.A teď k dotazu jediný co se mi osvědčilo byl DJ LP dáš kapičku na mikrovlákno a čistíš a když ti to LP nepůjde tak už nevím.
mupavel píše:
09 srp 2018, 04:15
A ještě dotaz.
I když si černé plasty (lišty a nárazník, gumy okolo oken, kliky) oblepím, občas si to stejně pastou umažu. Poradíte jak to z těch černých plastů dostat?
Hlavně po POWER PROTECT ULTRA
Je to děsný!!!
IPA ani voda a kartáček moc nepomáhá....
Díky za každou radu Pavel
guma
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
Nissan 350Z Nogaro red

já koukám taky hlavně do německa... […]