Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
Od samot0506
Osobně zůstávám u staré metody.Ohledně novinky jsem pouze dohledal že se do toho leje čistý aceton ale nevím jestli se to v tom hrnku zahřívá a nějaký větráček ty výpary žene ven to fakt nevím.vypadá to zajímavě ale jak jsem psal zůstávám u osvědčené metody abych nevyšel ze cviku až přijde na leštění laku.
Od wildT
Vypada to zajimave, na YouTube pod "acetone vapor headlights" je k tomu dost videi. Pro nekoho kdo svetel dela hodne a usetri mu to desitky minut lesteni je to jasna volba, na domaci pouziti dal skvele poslouzi 3M Trizact a klasicky lesteni imho.

Jinak se pry ta technika pouziva i k vyhlazovani plastovych vytisku z 3D tiskaren.
Od yankee31
jestli to dobře chápu, tak ten aceton odpaří zbytek laku na světle? tak to nechci, raději zůstanu u lakýrníka a jeho rozlešťování laku během 15 minut
Od yankee31
já to vím, mě jenom zajímá, co udělá ten aceton z lakem? odpaří nebo nahřeje, že se zase slije do jedné vrstvy? mě to přijde, že ho broušením narušíš a pak úplně odpaříš, takže máš světlo bez jakékoliv ochrany, které ještě rozptyluje světlo úplně na prd
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
Nissan 350Z Nogaro red

já koukám taky hlavně do německa... […]