Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
Od Hladas
Ahoj,jsem začátečník a potřebuju vědět jak na orbitální mlhu? Používám kotouče s mikrovlákny :-)
Od HonzaD
Primárně udržováním čistého kotouče - mikrovláknové jsou na toto velmi specifické. Nejlépe buď 1) skoro po každé kotouč vyfoukat stlačeným vzduchem anebo 2) vždy vydrbat kartáčkem a častěji kotouč měnit (než bys měnil třeba pěnový)- Je pak dalších několik faktorů, které do toho mohou promlouvat, ale tímhle zkus začít :)
Od Hladas
Je jedno jaký kartáč použijí? :smile: já mám totiž kartac jen na čištění interiéru 😆😅
Od Hladas
HonzaD píše:
09 čer 2019, 09:07
Primárně udržováním čistého kotouče - mikrovláknové jsou na toto velmi specifické. Nejlépe buď 1) skoro po každé kotouč vyfoukat stlačeným vzduchem anebo 2) vždy vydrbat kartáčkem a častěji kotouč měnit (než bys měnil třeba pěnový)- Je pak dalších několik faktorů, které do toho mohou promlouvat, ale tímhle zkus začít :)
A po jaké době to měnit? Dám příklad, udělat dveře na jedné straně a hned vyměnit? :smile:
Od HonzaD
Všechno je individuální, musíš vyzkoušet. Jde o to udržet ten kotouč "nezalepený" - určitě víš o čem mluvím. Vyfoukání vzduchem je nejlepší, a když není vzduch, tak vydrbání kartáčkem pomůže a holt třeba po panelu je nutné měnit no, je to strašně proměnlivé.
Mazda 6 gh

to je možný :) Na takovéhle stř&iacu[…]

Work from samot0506

já chtěl koukat na auto, ale jak si to v mo[…]