Produkty pre zaciatocnika (lestenie)

Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Jj, ty finisovaci pasty nemaji vubec zadnou spotrebu.
Majik013bn
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 23 dub 2014, 23:37

Ako pripravu pred vosk (cistic)pouzivam vertua bond a tam je spotreba tiez minimalna a efekt super.inac ak sa rozhodnes pre tu lesticku shinemate tak chybu neurobis.mam ju a som spokojny.
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Ohledně těch kotoučů mám hexe i dodo a za mě můžu říct že s hexem se mi dělá trošku lépe.Možná by nebylo špatný je dát zase DS hlavně 100 prům.Jestli můžu tak na nanowax.cz je mají za slušnou cenu kdyby byla cca stejná jako u dodo na DS tak by nebylo co řešit :thumbup:
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

100 průměr neni problém objednat :-)
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Možná blbej dotaz, ale dá se Menzerna FG400 aplikovat ručně? Asi to bude dřina, ale jestli to má vůbec smysl a spíš něco nezkazim..a jako finiš bych použil lime prime, taky ručně..jde to takhle nakombinovat? :D Jedná se o tvrdý lak BMW..
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

Menzerna i Lime se dají použít ručně, sice na tom necháš ruce, ale taky to jde. Každopádně na tvrdým laku ty ruce necháš dvojnásob :D a nejspíš budeš potřebovat i střední pastu, kdyby ti ta fg400 udělala nějaký poškození od toho leštění :)
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Ja uz Lime rucne daval a vysledek z hlediska maskovani/redukce skrabancu nic moc :/ na lesticku ted nemam(lesticka, unasece, kotouce, pasty, apod.) a pobliz nikoho na dopuruceni s lestickou nemam..No a nechat auto 2 dny v praze treba taky neni idealni, mam to do prahy 100km a jsem chudy student :D Ani nevim v kolik bych za to treba tady u nekoho z klubu nechal :D Ale diky za odpoved :)

Ps: na lesticku bych prachy dohromady dal, ale s nejistym vysledkem..? radsi bych nekoho kdo uz ma zkusenost :)
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Majik013bn
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 23 dub 2014, 23:37

Podla mna ak si zaciatocnik tak jedine excentricka lesticka a tam pocitaj cena okolo 150 e 4000czk.s rotacnou by si narobil viacej skody ako uzitkuak s tym nemas skusenost.rucne podla mna vysledok nebude uspokojivy taky ako ocakavas?presiel som si tym a ver mi stroj je stroj...
Kracmi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 26
Registrován: 19 dub 2014, 16:15
Bydliště: Mnichovo Hradiště

Oxiku napiš odkud jsi, blbě se pak někdo v okolí schání, když to nemáš vyplněné.
Uživatelský avatar
lukascruz
Moderátor
Příspěvky: 512
Registrován: 20 úno 2012, 11:35
Bydliště: Rakovník, Praha

Pokud neni člověk vyloženě jelito, tak je úplně jedno jestli použije excentr nebo rotačku. Nejlepší je si to nejdřív vyzkoušet někde na starých dveřích nebo kapotě.

Odesláno z mého GT-S7710 pomocí Tapatalk
Obrázek
Odpovědět