Chemical Guys Wet Mirror Finish

Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Laconi píše:Bylo, ale ještě ho nemám, konzultoval sem to s Beanem a ten mi to vyloženě nezakázal :D :D
To ale neznamená, že to není blbě :D Zelenej DJ je už docela tvrdej, je to druhý nejtvrdší kotouč od DJ. Černý by byl nejvhodnější, případně alespoň modrý :)
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

No jo vim, tak se na to video nedívejte, nebo si představte že je modrej :D

Brzy vám udělám kšeft :smile:
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Video pěkný, o barvu kotouče v něm nejde, tak co... :)
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Denis
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 106
Registrován: 04 říj 2014, 16:38
Bydliště: Bratislava

Chcel by som strojne naniesť Lime prime a potom tiež strojne Chemical Guys Wet Mirror Finish, chápem správne že medzi jednotlivými úkonmi musím odmastiť povrch ipou? a nakoniec naniesť vosk od Dodo
Ďakujem za odpoveď :)
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Imo nemusis. IPA by jen vymazala fillery z Limu, coz je v podstate jakovy slabsi WMF.
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

Ja jsem taky neodmastoval po LP a nic se nebilo naopak musim rict ze mi vosk vydrzel dele nez obvykle na WMF jsem dal 1 vrstvu rubishe a 1 hard candy :).
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Lidi, hodně dlouho mě vrtalo hlavou jestli pořídit Wet Mirror Finish nebo ne. Jde mi o to, jestli opravdu dokáže vytvořit vyšší lesk, třeba oproti lime prime.
Proto jsem si sehnal Wet Mirror Finish (Tímto ještě jednou děkuji mario-fm za poskytnutí vzorku na test)
Bude se testovat na kapotě auta. Barva: BMW černá metalíza

Napadlo mě pár variant na testu:

1. rozdělit kapotu na dvě poloviny. Aplikovat na každou polovinu jeden produkt (na jednu stranu dj lime prime, na druhou CG WMF).

2. rozdělit kapotu na dvě poloviny. Na obě strany aplikovat dj lime prime, avšak na jednu ze stran přidat na vrch CG WMF.

3. rozdělit kapotu na tři plochy. První plocha DJ lime prime. Druhá plocha DJ lime prime+CG WMF. Třetí plocha DJ lime prime+CG WMF+vosk (ještě nevím jaký zvolit).

Pro test bude použit měkký kotouč + dodo juice spin doctor v2, aby se produkty dobře "zapracovaly" do laku.

Chci se tedy zeptat, pro jakou variantu testu jste vy? Popřípadě, co dalšího Vás napadá.
Děkuji
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

za mě 9 sekcí :mrgreen:
  • 1. WMF 1 vrstva
    2. WMF 2 vrstvy
    3. LP
    4. LP + WMF
    5. ipa + vosk
    6. WMF 1 vrstva + vosk
    7. WMF 2 vrstvy + vosk
    8. LP + vosk
    9. LP + WMF + vosk
budeš pak mít dost panelů pro porovnání :mrgreen:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Pochopil jsem ze asi chces zjistit kterou kombinaci se da dosahnout nejvetsiho lesku, ne? V tom pripade by rozdeleni na mnoho casti bylo kontraproduktivni a nic bys nevidel :D V tom pripade bych byl pro:
IPA LP
IPA LP WMF
IPA LP 2x WMF

Akorat bych na vsechny tri nahodil vosk (jakykoliv ale jeden stejny), protoze nikdo (pri smyslech) to nenecha bez ochrany :D

Jinak me by treba naopak zajimaly plnici schopnosti WMF vs LP na nejakem aute, co v zivote videlo jen mycku a potom jak dlouho ten efekt vydrzi pri beznem provozu. Proste co je lepsi na uplne nejrychlejsi oziveni auta, byt by to melo vydrzet jenom mesic, dva, tri. Jestli to udela wet look i na 100% vylestenem aute, tak fajn, jenom ja uz si toho stejne neuziju protoze jakmile bude 12st. venku, tak nahazuju Hard Body a pod ten si asi olejicek (WMF) nedam :D
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

BigBang: To se mi zdá až hodně kombinací a nechci to mít nepřehledné. Třeba joshiki dělal test na různé ochrany a já se v těch kombinacích ztratil a už jsem neměl chuť zkoumat co je co.

wildT: Ano, CHG slibuje že WMF dokáže vytvořit na laku efekt mokrého, zrcadlového lesku. Testem chci zjistit jestli je to pravda, nebo ne.
Tvůj návrh na testování se mi líbí. Asi test udělám podle tebe.
Odpovědět