Jak se zbavit hologramů?

Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

Já nejsem žádný profík,ale už jsem párkrát měl leštičku (DA) v ruce,ale i přesto bych se rotačkou na auto bál sáhnout do dneška.....to je podle mě prostě jiná liga....nemluvě o černé barvě,kterou mám taky a moc dobře vím,že udržet to ve 100% stavu snad ani nelze. :(

joshiki,to že to lidi podceňují je ale pro Vás dobře,ne?.....aspoň budete mít práci. :D
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

joshiki píše:Píšeš že souhlasíš, přitom vnímám z textu opak :pardon:
Mám s tím osobně problém(ano podle mě to problém je) ten, že lidi neposlouchají rady-nevím o nikom, kdo by začátečníkovi doporučil rotačku na tmavý lak a kor na černý.
Poslední dobou se mi zdá, že lidi náročnost strojního leštění neuvěřitelně zlehčují až snad na úroveň bezkontaktního oplachu.
Pokud se někdo zeptá jak na hologramy, tak je to podle mě špatně, protože tohle měl mít nastudované alespoň co se týče základů, ještě než na lak sáhl a věděl by přesně to na co se posléze zeptal...s tímto se souhlasit dá nebo se pletu?
Souhlasím s tím, že si spousta lidí myslí, že to je easy a zvládne to každej napoprvé.. já se taky spálil, samozřejmě se mi podařilo vytvořit hologramy tvrdym kotoučem a fg400.. zatím jsem neměl čas je zkusit opravit měkčím kotoučem a jemnější pastou, ale ani jsem nečekal, že napoprvé se mi rotačkou povede hologramy nenadělat..ale nevzdávám to a pokud se mi nepodaří je odstranit, tak se taky zeptám co s tím.. jasně, bude mi doporučená orbitka a školení, ale jak jsem psal, někdo to prostě chce zkusit a já takovej jsem, tak bych z toho nedělal drama..dokud tyhle lidi (včetně mě) nechtějí na leštění vydělávat a podsekávat ceny(za hologramy si samozřejmě nevezmou full price), tak bych to nijak nehrotil.

A k tvé otázce..ano souhlasím, kdo se do leštění pustí, má vědět jak vypadá struktura laku, jaké použít pasty a kotouče, co může nastat za problémy, to uznávám, že si tazatel asi uplně nezjistil..já jo a šel jsem do toho (jo, taky jsem si popletl tvrdost kotouče, když jsem to poprvé zkoušel :D ) Jen jsem se chtěl trošku tazatele zastat, protože se mi zdá, že poslední dobou se tu hraje moc na profíky a všichni ostatní jsou póvl..chápu, že máte zkušenosti, svoje know how, ale tak si to nechte trochu víc pro sebe a zkuste být milejší, přecijen to není otázka typu "Jakej šampon na tenhle vosk?" "Poradíte mi s výběrem produktů?", tak mi nepřijde na místě být takhle podrážděný :)
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pokud to vypadá na profi vs neprofi, tak to jen tak vypadá...nedělám rozdíly.
Kdyby dotaz na hologramy položil i třeba někdo s 1000 příspěvky, pak napíšu to stejné co jsem napsal a ještě mu vynadám proč si neporadí sám, když už má tolik načtené :D
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Odpovědět