Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
Od nevio
jj mam hexe od CHG oranžovej, zelenej, černej a v umyvadle pod teplou vodou a jarem jsou čistý jak dětský prdelky :smile:
Od lemurgt
zdravím
jsem tu nový a zajímalo by mě jak často čistíte kotouče zda po každém vyleštěném dílu nebo jak je moc zaneseny ?popřípadě kdy je na čase už vyměnit za nový ?
Od joshiki
kotouče se čistí dle potřeby...to musíš poznat sám kdy je čistý a kdy už je zanesený ;)
Někdy čistím po dílu a někdy třeba po půlce auta...záleží na mnoha faktorech...nejlepší a nejjednodušší je prostě kotouč sledovat jak se chová a podle toho čistit.

Kotouč má dosloužené jakmile se mu zhorší vlastnosti je to prosté 8-)
Od joshiki
Poslední poznatky co se osvědčilo při mytí kotoučů:
sprchový gel pod horkou vodou a napěnit prsty-většinou stačí párkrát opakovat(zabere to minutu či dvě).
Levější variantou je tekutý "jelen" ale občas s nějakou mastnější pastou mi příjde slabý.
Po vyčištění jsou kotouče nacucané vodou-kotouče ručně vymačkám a pak vysuším na leštičce.
V případě nutnosti sušení zkrátit je možné pak ještě kotouče položit po 400-500w halogen, jen bacha na riziko přehřátí. ;)
Od Eddiee29
A delas to bezne s tou horkou vodou? Vetsinou se to totiz nedoporucuje kvuli lepidlu co drzi suchej zip, co jsem tak cetl na forech ruzne po svete...
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]