Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
Uživatelský avatar
Od Mr.Brain
#17806
Chlapi, buď neumím hledat nebo to tu vůbec není... Jakým způsobem čistíte po leštění kotouče? Já je vezmu ipou popř. vlažnou vodou a mýdlem, nic tam nezůstává, ale jestli někdo nemá nějakou "sofistikovanější" metodu :)
Uživatelský avatar
Od Mr.Bean
#17809
Buď APC nebo Jarem a horkou (víc teplou) vodou a pořádně vypláchnout. Ale chce to fakt Jar, ne nějaký napodobeniny. Potom samozřejmě vyždímat do ručníku a odstředit na leštičce.

Já na to vyrobím samostatný téma :)
Uživatelský avatar
Od Mr.Bean
#17815
Nebo jít hledat kotouč. To už se mi taky párkrát stalo. Hlavně s vysokejma kotoučema.
Uživatelský avatar
Od Rety
#17825
Pěkně je vidět jak je čistí Greg z CG. Mají na to i takové udělátko na kýbl, ale docela zbytečnost. Čistím několika způsoby, podle toho jak je zaprasenej, nebo jak se mi chce. DO kýblu s nějakým obyč prostředkem na čištění. Třeba zmiňovaný jar, nebo i pokud je čistá voda, tak do šamponkýble. Nechat nacucnout vodou a pokdu to je Hex kotouč, tak starým kartáčkem na zuby vyčistím spáry pod vodou. Nebo nadrzo tlakem vody z hadice na úzký proud a jde to pěkně dolů vše. Potom opatrně v rukách vyždímat a zbavit co nejvíc vody, dát na leštišku a pomalu protočit.
Za mě bych nedoporučoval dávat na nejvyšší výkon, protože kotouče(hlavně už použité) se můžou roztrhat odstředivkou. Ztěžknuté vodou bez brždění o lak se mi moc nelíbí. Na orbitce jedu max na 4ku a raději to dělám tak minutu
Od Kracmi
#17853
Jen se zeptám, především tvrdý kotouče, když je vyperete a vyždímáte tak vám potom jak jsou vlhký změknou a už nemaj takový úběr. Řešíte to nějak nebo všimli jste si toho?
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]