Renovace světlometů - Stránky 6 - Detailing Club ČR

Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
Od Neozin
Mám takový problém. Po hrubém broušení (280) mi nejde zahladit stopy po hrubém broušení.
Musel jsem použít 280 protože světla mám dost osekané od kamínků a s 500 jsem neměl šanci.
Postupoval jsem takhle. 280-400-600-800-1000-1200-1500-2000. Rozleštění, carpro denim + menzerna 300, oranžový dodo kotouč + menzerna 400, zelený dodo kotouč + menzerna 2500.

Schválně jsem zvolil tolik druhů hrubosti smirků abych docílil zahlazení všech škrábanců po hrubém broušení a nic. :(
Když zvolím 500 a výš, tak se mi to nestává na jiných světlech.
Myslíte že ta 280 už byla moc brutal a tak se to nedá ruční práci zahladit?
Brousil jsem opravdu poctivě, 2 světla asi 3 hodiny práce.
Od Rety
Problém bych viděl v tom ručním broušení. Rukama nikde nedosáhneš rovnoměrného úběru jak strojem. řešil to i v jednom video Ammo. Mám i za sebou světla které někdo vzal 80kou smirkem a i jeden blinkr odřený od brizolitu s více jak 1mm hloubkou drápanců. S tou 80kou smirkem jsem na jednom světle strávil přes 4 hodiny se stoji. Já to řeším že mám set od 3M na světla a jen si kupuju nové smirky. Mám to v aku vrtačce a bez problému.
Od Neozin
Asi to chce fakt hodit na aku vrtačku. Jako z metru ty nedokonalosti nevidíš, ale blíže jsou vidět a to se mi nelíbí. :D
Od lilbg
Světla dělám s rotačkou, s vrtačkou nebo aku se mi to nedařilo přesně udržet, kde ale kupujete smirky na suchý zip v dostatečné jemnosti? Hledám snad všude, i v prodejně s brusivy a nejjemnější neprosekávanej jsem našel P600..
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10
Work from samot0506

odkaz už běhá ;)

Mercedes Benz C Class

tak ono staci jet jednou do mycky a mit tmavsi lak[…]

zase ale v zimě rychle rozmrzne[emoji23]