Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
Od Michal Konečný
No brusnej matros neni vubec problem ale zbytek doma neni a kvuli dvoum svetlum se mi vse kupovat nechce. Vysledek nemusi byt 100%,nejde o vzhled spis aby se zlepsila svitivost. Sou ted jakoby takovy mlecny. Zkusim vyfotit. Tim padem pak asi bude lepsi ta sada ze? Ted z lestenek mam doma jedine ten LP+.
Od controller
Pánové, chystám se leštit plexištít na motorce. Je v dobrém stavu - bez oxidace, jenom škrábance - swirls od běžného používání.. Je potřeba brousit podobně jako světla, nebo stačí leštění?
Od FiFi
Jakou tedy nejdlouhodobější ochranu? Vyloženě keramiku na světla asi, což? Protože s tím bezbarvým lakem to nebude sranda a nebo pak průhledná fólie, což u některých tvarů světel není jednoduché nalepit.
Od joshiki
Plexiskla bez ochranné vrstvy se leští snadno.
Naopak s ochrannou vrstvou jsou prakticky jako světla na autech, takže budeš muset brousit, doporučuji jen pokud to je nevyhnutně nutné.
je lepší nějaké škrábanečky překousnout, než se kvůli nim zbavit ochranné vrstvy, pokud vyloženě neplánuješ nějakou náhradní vrstvu.
Od FiFi
joshiki - to mi je jasné, spíše mi jde o nějakou následnou nejlepší protekci, aby nezačaly žloutnout po půl roce znova. Mně nemá problém je vzít syntetikou pravidelně, spíše jde o to, když to budeš dělat někomu jinému.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]