Renovace světlometů

Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
Odpovědět
Michal Konečný
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 58
Registrován: 03 led 2016, 11:33
Bydliště: Brno

No brusnej matros neni vubec problem ale zbytek doma neni a kvuli dvoum svetlum se mi vse kupovat nechce. Vysledek nemusi byt 100%,nejde o vzhled spis aby se zlepsila svitivost. Sou ted jakoby takovy mlecny. Zkusim vyfotit. Tim padem pak asi bude lepsi ta sada ze? Ted z lestenek mam doma jedine ten LP+.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Kdyz se to vezme kolem a kolem tak ta hotova 3M sada (39073) je taky dobra, staci ti vrtacka. A dosahnes treba 90% stavu co bys dosahl s kompletnim vybavenim. Stoji to petikilco a je v tom vse potrebne (krom P1500 ale to je +25 Kc). LP+ by nicmene po P3000 pravdepodobne taky stacila.
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Ale stále potřebuješ stroj na odstranění „mlhy“ z broušení, to prostě ručně nedáš nebo minimálně ne s dlouhodobym výsledkem. Odzkoušeno na vlastní kůži :D
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Michal Konečný
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 58
Registrován: 03 led 2016, 11:33
Bydliště: Brno

Jasny dik za rady :)
controller
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 24
Registrován: 05 kvě 2015, 10:20

Pánové, chystám se leštit plexištít na motorce. Je v dobrém stavu - bez oxidace, jenom škrábance - swirls od běžného používání.. Je potřeba brousit podobně jako světla, nebo stačí leštění?
Uživatelský avatar
pastovic
Rádce DCČR
Příspěvky: 346
Registrován: 01 dub 2015, 17:49
Bydliště: Šternberk (Olomouc)

Asi není. Zkus to přeleštit, a když nic tak budeš brousit.
FiFi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 90
Registrován: 15 srp 2015, 17:16

Jakou tedy nejdlouhodobější ochranu? Vyloženě keramiku na světla asi, což? Protože s tím bezbarvým lakem to nebude sranda a nebo pak průhledná fólie, což u některých tvarů světel není jednoduché nalepit.
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Plexiskla bez ochranné vrstvy se leští snadno.
Naopak s ochrannou vrstvou jsou prakticky jako světla na autech, takže budeš muset brousit, doporučuji jen pokud to je nevyhnutně nutné.
je lepší nějaké škrábanečky překousnout, než se kvůli nim zbavit ochranné vrstvy, pokud vyloženě neplánuješ nějakou náhradní vrstvu.
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
FiFi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 90
Registrován: 15 srp 2015, 17:16

joshiki - to mi je jasné, spíše mi jde o nějakou následnou nejlepší protekci, aby nezačaly žloutnout po půl roce znova. Mně nemá problém je vzít syntetikou pravidelně, spíše jde o to, když to budeš dělat někomu jinému.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Ja davam 2 vrstvy Gyeon Trim. Co se tyka brouseni, pokud je to jen lehce oslehane, tak jasne, mozna to smysl nema, ale pokud jsou ty svetla uz fakt zasly, tak uz ta ochranna vrstva stejne davno neni, takze P500 a hura na to :D
Odpovědět