Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
Uživatelský avatar
Od Tom
#7141
co se takhle zbavit toho "exkluzivního šamponku" :lol:
Uživatelský avatar
Od Rety
#7143
Jo, šampon to chce vyměnit, ale nezbavovat. Hodí se na nevoskované auta a taky na to když chceš udělat novou vrstvu pre-wax a vosku :)
Od Detis
#7149
To jste mu moc neporadili. Šampónem by to být nemělo, ale chtělo by to najít příčinu. Sám jsem používal Autoglym šampón s Dodo Juice vosky a nebyl problém. Navíc to nebyly ani hybridní vosky, ale čistě přírodní. Ty mají životnost mnohem menší. Nemluvě o tom, že hybridní vosk musí vydržet větší nakládačku. Takže problém bude spíše jinde a chce tomu předejít před další aplikací.

Zkus se rozepsat více o postupu, ředení.......
Od ketys
#7152
Autoglym BodyWork Shampoo, pak usušení, IronX, wapka, Clay + Dodo Juice Born Slippy, znova wapka, Autoglym SuperResin Polish a nakonec 2 vrstvy Dodo Juice Supernatural Hybrid, kterej jsem nanášel pěnovým aplikátorem od Dodo. Doba schnutí tak 15-20 minut a šup rozleštit vosk mikrovláknem.
Jednu vrstvu jsem dokončil v 8 večer a druhou jsem nanášel další den kolem poledne.
Pak jsem to umývál vždy 1x týdně o víkendu. 2 víčka šamponu do 10l kýble. Nic víc, žádný PH agresivní věci ani nic podobného.
Uživatelský avatar
Od Kendik
#57544
Ahojte. Musim uznat, ze SRP je opravdu skvela vecicka a mam s nim jen dobre zkusenosti. Pouzivam ho jiz dlouha leta. Ohledne vosku na nej, tak pouzivam stridave vosky Finish Kare P1000 a Raceglaze Signature Series Wax 55 a nezaznamenal jsem zadny problem.

Eventuelne bych klidne vyzkousel nejakou obdobu SRPu, pokud tedy nejaka existuje. Co jsem pokukoval, tak by to mohl byt Dodo Juice Lime Prime Lite Cleaner Glaze.
Uživatelský avatar
Od brabus
#57559
SRP je top produkt, i když tady moc neletí já používám pod BSD a v pohodě ...
Naposledy upravil(a) brabus dne 02 čer 2017, 11:20, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Od troy
#58210
nějaký zásadní rozdíl oproti BSD? Narazil jsem náhodou na AG a co jsem tak pogooglil tak super pro takový to ruční leštění při víkendu takže ideální pro tchána anebo stačí BSD?
Uživatelský avatar
Od brabus
#58218
BSD je "vosk" tím nic nevylešíš . -Je to finální ochrana-

SRP jde použit na ruční leštěni a čištění laku. Drobně maskuje škrábance .
Kmoda - Honda Accord

Na interierové plasty mám APC od Val[…]

MB SL500 "žehlička"

Nejdou mi zobrazit fotky.Zajímají mě[…]

Je to pěkný, ale to černé auto bych […]