Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
Uživatelský avatar
Od mathyas
#462
Leštěnka na laky, bezabrazivní s protekčním účinkem.
Perfektní leštěnka na starší laky, velmi rychle a snadno oživí barvu a zakryje drobné nedokonalosti.
Velmi dobře se s ní pracuje, od nanesení lze cca po 5ti minutách rozlešťovat, nevadí jí práce na slunci a ani když zůstane na laku delší dobu tak to rozleštění neovlivní.
Samotná pasta umí lak ochránit na pár týdnů, voskem se prodlouží ochrana.
U hodně zašlých laků nutnost pečlivého nanesení aby nevznikly fleky.

Nesnášenlivost s jinými vosky než Autoglym HD Wax(tvoří se fleky jakoby nedoleštěné nebo špatně rozleštěné pasty)
Nelze aplikovat na strojně rozleštěné laky, jelikož resiny obsažené v pastě nemají kam "zapadnout" a dochází k samovolné tvorbě fleků jako když od nerozleštěné pasty.

Resume - velmi povedený produkt pro "domácí" leštění vozidel, pro majitele starších vozů, kteří rádi často leští svůj vůz je tato leštěnka dar z nebe, jelikož není abrazivní a dokáže velmi dobře fungovat v jakémkoliv prostředí. Pro profesionální nasazení při strojní úpravě laku je nevhodná.
Uživatelský avatar
Od mathyas
#558
Lime Prime je také primárně použitelný pro vosky DODO

Pokud chceš něco univerzálního tak cokoliv co má přívlastek paint cleaner a není abrazivní. Tyto produkty většinou jsou určeny pouze jako mezistupeň a samy o sobě nemají žádný smysl použít, takže se počítá s následnou aplikací protekčního přípravku.

Jen si dej pozor na použitelnost následného produktu, tedy vosku nebo sealu. Pokud čistič laku zvládá navázat přírodní tedy carnauba produkty, pak je použitelný v 80% přípradů pro všechny produkty tedy i syntetické. Opačně to ale nelze.

Super Resin Polish ale s klidem na nový lak použít můžeš, nepředpokládám že by byl ve stavu čerstvě vyleštěného laku, tyto povrchy se ač se to nezdá velmi liší.
Od Martin_Herko
#707
Môže sa, každou jednou vrstvou Máš lepšie "maskovanie" ale má to háčik. Každá jedna vrstva "podľa mojich skúseností" nemá taký veľký prídavok vo finishi akoby si čakal. Čiže napr. robiť 5 vrstiev so Super Resin Polishom mi príde priveľa roboty aby bol efekt uspokojivý. Čiže môzeš ho vrstviť, na to si sa pýtal :)
MB SL500 "žehlička"

Nejdou mi zobrazit fotky.Zajímají mě[…]

Je to pěkný, ale to černé auto bych […]