Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
Od TomTomason
Lze strojně vyleštit čelní sklo poďobané od kamínkú. A následně jen nanášet již ochrané vrstvy při běžné údrzbě. Mám takové okno a na ostrém slunci je výhled přes něj katastrofální.
Od mario-fm
Lestit to muzes ale skoro zadnou korekci necekej, spise to jen vycisti hloubkove. Sklo je moc tvrde. Carpro na to dela pastu ceriglass a beztak jsou i jine.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Od maxipes
Dubance od kamienkov nerozlestis. Naopak, zanesu sa lestiacou pastou a zvyraznia sa - biele bodky. Pasta sa sice da vymyt s APC a nasledne tlakovou vodou, ale je to prplacka.

Obdobne to robi problem pre niektore pomaly schnuce ochrany. Napr. taky Gtechniq G5 do toho zatecie, pri naslednom rozlestovani sa postupne uvolnuje a neustale zasiera sklo.
Od Ramirez
Já mám asi už rok poškrábaný čelní sklo od kamínku, co seděl za stěračem. Zapadající slunce to docela zvýrazní. Furt jsem doufal, že by to mohlo jít rozleštit. Mám vyhřívaný čelní sklo, mám ho pojištěný, ale co jsem sondoval i u několika pojišťoven, toto poškození se prý na to nevztahuje. :dash:
Od lukascruz
Zajed nekam do servisu, kde maj smlouvu s tvoji pojistovnou a domluv se tam s nima. Kdyz sou rozumny, tak ti reknou jestli to pujde a kdyz ne, tak tomu pomuzou, aby to vyslo. Hlavne jestli ho mas pojisteny na dostatecnou castku, aby si nedoplacel
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]