Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
Od Mr.Bean
Sundani kliky se nic nevyrovna
Od counterct
A můžu to používat i ručně FG400? Jestli to teda bude mít nějaký smysl. Nedavno jsem dělal ručně zadní světla(sundaný z auta) LP a moc ty škrábance nešli pryč, jen vyčistilo a zakrylo.
Od joshiki
Každá pasta jde použít i ručně, takže i fg400 můžeš.
Smysl to má, jen musíš počítat s dalším krokem po fg400.
Obyč DJLP je příliš slabý na nějaké ruční odstranění škrábanců-resp sundá to jen to nejjemnější.
Od Huda
Ahoj, po několika autech se mi začíná vyprazdňovat lahvička s DJ Lime Prime. Takže uvažuji o nové leštěnce nebo leštící pastě.

Když tady vidím jak leštíte pod klikama hologramy a škrábance ručně jen za pomocí past 3M, Menzerny a nebo Rupesu a výsledky jsou super. Takže bych se chtěl zeptat jestli jde takhle ručně vyleštit i celé auto, bez pomocí strojního leštění, pouze za pomocí pěnových nebo mikrovlákn. aplikátorů?

Chápu, že se u toho hodně nadřu, ale moje otázka zní, zda jde toho vůbec docílit při celoplošné aplikaci a ne pouze lokálně. Jelikož DJ LP opravdu nic nevyleštil a ani nezamaskoval, takže mě zaujali leštící pasty od již zmíněných výrobců, kde je podobná cena/objem.

Případně bych uvítal různé nápady, kterou pastu zvolit. Děkuji za odpovědi a nápady
MB SL500 "žehlička"

Co dodat. Perfektní. Úžasné a[…]

Díky, žádný zázrak jse[…]