Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
Od HonzaD
Vezmi si to takhle: Prostory pod klikami jsou v součtu třeba 1 dm^2 dohromady na celém autě (víc se většinou stejně nedostaneš a v tom případě je potřeba kliku sundat). Obejít všechny 4 kliky ručně s leštící pastou, když se s tím nechci extra patlat, trvá tak kolem 10 minut. A to výsledek není nějaký kdovíjaký, jen to TAK MOC nebije do očí oproti strojně vyleštěnému zbytku dveří.
Jednoduchým odhadem dostaneš, že normální auto má vysoké stovky dm^2 laku, tzn jak psal joshiki, xy desítek až stovek hodin jsou při podobné pečlivosti velmi reálný odhad.
Od Huda
Díky za rychlé informace.

Teď tedy otázka jakou koupit leštěnku na ruční aplikaci když jsem nebyl spokojen s DJ LP. Napadá mě např. Meguiars, Raceglaze, Autoglym SRP nebo zkusit leštěnky pro strojní leštění - Rupes a Menzerna? Jde mi o zamaskování nebo odstranění části hologramů, dokud si na léto nekoupím nějakou orbitku a potom budu řešit školení, pasty a kotouče.

Děkuji za pomoc a jsem zvědav na vaše rady a návrhy :unknw:
Od brabus
SRP pouřivám a pěkně maskuje ... Pod klikama ručně FG 400 pomůže... A pokud plánuješ další nákupy(leštička) tak FG 400 je produkt který stejně upotřebíš...
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]