Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
Od umts14
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaká je podle vás nejsilnější brusná pasta na velmi poškozené tvrdé BMW laky. Rozhoduji se mezi SCHOLL S3, Rupes Zephir Coarse a MENZERNA SUPER HEAVY CUT COMPOUND 300.
Děkuji za rady
Od samot0506
Zdar já ted testuji pasty od Koch a musím říct že jsou o něco lepší než Menzerna ale Menzerna je taky hodně dobrá.Mám doma obě značky ale v poslední době šáhnu radši po Koch.Možná je to tím že s Menzernou už dělám nějaký pátek a Koch je něco nového.
Od martin51253
umts14 píše:On je ten lak na BMW velmi poškozen tak hledám pastu která bude mít největší řez na orbitální leštičce.
vem si na to kotouč od scholl bílí tvrdý + pastu S3

ted jsem dělal audi 16let starý lak . a dost mě překvapil kotouč od Carpro vlna (ale to je spíš na rotačku) hodně velký řez a přitom nenadělá tolik stop jako jiný kotouče na korekci
Od Frozz
Presne jak rika Martin, vem Scholl s3 (pripadne s2, jeste o kousek abrazivnejsi, ma ale horsi finish) a tvrdy kotouc (pripadne vlnu, i ta se da na excentr a treba na tvrdem Infinity mi brala tak o 40% vice nez nejtvrdsi kotouc).
Od Frozz
umts14 píše:Scholl S3 bere víc jak Menzerna 300?
Ne, podobne, ale s 300 finish moc neudelas, s s3 klidne. S3 je pro me hlavni pasta a pouzivam ji na cca 80% vsech aut, ktery mi projdou pod rukama.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]