Silné leštící pasty - Stránky 4 - Detailing Club ČR

Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
Od Marmeládka
Ahoj, dělám nákup a chtěl bych ozkoušet scholl, konkrétně SCHOLL S30+ k ní oranžový pad a pak S3 Gold + s fialovým. Je to tak v pořádku ? Díky
Od Frozz
Marmeládka píše:Ahoj, dělám nákup a chtěl bych ozkoušet scholl, konkrétně SCHOLL S30+ k ní oranžový pad a pak S3 Gold + s fialovým. Je to tak v pořádku ? Díky
Je to OK. S3 můžeš použít i s bílým (tvrdší jak fialový).
Od HonzaD
oxik: Ted jak ctu zpetne ten Napsteruv prispevek, take bych rekl, ze je kec. Podle me je to misinterpretace napr.
soray, Konzultace postupů – téma pro nováčky, čtv 16. bře 2017 23:28:13 píše:3M totálně zaspali dobu a Menzerna víceméně také. Nezhorsuji se, ale nikam se neposouvaji. Dnes už jsou na trhu mnohem lepší pasty.
Od Marmeládka
Tak jsem dneska zkoušel pastu RUPES ZEPHIR COMPOUND COARSE + modrý rupes kotouč a pracovalo se mi s ním celkem špatně, přišlo mi že strašně "práší" vubec netuším čím se mi to dařilo ale s SCHOLL S3 jsem takového prachu nenadělal.
Věřím že bude chyba ve mně a ne v pastě :D
Ale třeba s RUPES KERAMIK COMPOUND FINE se pracovalo parádně.
:unknw:
Naposledy upravil(a) Marmeládka dne 27 črc 2017, 00:38, celkem upraveno 1 x.
Od joshiki
tak ono chyba...zkrátka pasty schnou a zpracovávají se jinak rychle tj pokud jsi zvyklý na něco, tak okamžitý první přechod ti může na přechodnou dobu dělat komplikace, než to dostaneš do ruky a budeš vědět jak s tím pracovat ;)
Od Napster
Tak ona silna pasta bude vzdy prasit. Co mam vypozorovano,tak zelena 3M prasila nejvic,ale kdyz uz musim auto ofukovat pri lesteni,tak to nejak neresim. Ono nejcasteji se prasi pri zanesenem kotouci. Kdyz treba chytnes nejakou hranku a nebo o lepici pasku,kde je prehyb.
Od Frozz
Ta Rupeska, o které píšeš, práší víc jak S3 :-). Není chyba v tobě.
Work from samot0506

odkaz už běhá ;)

Mercedes Benz C Class

tak ono staci jet jednou do mycky a mit tmavsi lak[…]

zase ale v zimě rychle rozmrzne[emoji23]