Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
Od jakub
GYEON Q2M COMPOUND tet sem mel poprvé možnost testovaní a srovnavaní řezaci učinek schodný S3 gold, prašnost možná malinko větší na plastech a gumach nezustava, je supr na jednokrok pasta se nemusi stirat ipou nemaskuje a neni to po dolestení vubec mastné.dela se sni opravdu dobre fotky použitý Scholl spider kotouč na rupes 15mm kmit exentru
Přílohy
20668070_10211550701897274_1721220224_n.jpg
20632314_10211550687056903_127877408_n.jpg
Od Frozz
Já měl teď možnost vyzkoušet nejabrazivnější pastu od MEGUIAR'S Ultra-Cut Compound a musím říct, že jsem čuměl. Bere víc jak S3 nebo modrá rupes, odstraňuje stopy po 1200 papíru a fakt řeže výborně, za mě max. spokojenost. V kombinaci s vlnou si poradí i s tvrdými poškrábanými laky. Nevýhoda je, že rychleji vysychá, proto kombinuju s S3.
Od umts14
Frozz píše:Já měl teď možnost vyzkoušet nejabrazivnější pastu od MEGUIAR'S Ultra-Cut Compound a musím říct, že jsem čuměl. Bere víc jak S3 nebo modrá rupes, odstraňuje stopy po 1200 papíru a fakt řeže výborně, za mě max. spokojenost. V kombinaci s vlnou si poradí i s tvrdými poškrábanými laky. Nevýhoda je, že rychleji vysychá, proto kombinuju s S3.
a to byla ta 105? Jsem se díval že ještě dělají 101 a 100.
Od samot0506
Za mě můžu říct že pasty od MG stojí za prd to samé pasty od ChG.Zlatá Menzerna ted používám Koch a můžu říct že super.Budu testovat Symplex Nitro tak uvidím jestli překoná Koch tak asi tak :D
bedy se to líbí
Od jakub
tet jsem koupil pastu scholl S0 a musim rict ze to je jak tekutej pisek na sporak :D
Od Bubak
samot0506 píše:Za mě můžu říct že pasty od MG stojí za prd to samé pasty od ChG.Zlatá Menzerna ted používám Koch a můžu říct že super.Budu testovat Symplex Nitro tak uvidím jestli překoná Koch tak asi tak :D
Dej potom prosím vědět jak si vedla Symplex Nitro. Díky
Od samot0506
Určitě dám vědět jsem zvědavej jestli překoná Koch.Zatím co jsem tak slyšel tak by měla být lepší než menzerna 400 ale jestli tomu tak je to se teprve uvidí za ty prachy snad jo symplex nepatří k nejlevnějším pastám tak jsem si snad zaplatil kvalitu :D :threaten:
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]