Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
Od DomakCze
Zdravím všeschny :)
Jsem začátečník s leštěním tak jsem se vrhnul na jeden statý lak a začal :) koupil orange pad a V36 od CG a pustil se do práce už jsem skoro hotov a výsledek je dost slušnej teda pro mě :D :D ale vždycky se mě občas udělají z pasty jakoby takové žmolky leštička povyskočí :( čím to je? Díky za jakékoliv rady :) :rolleyes:
Přílohy
IMG_4803.JPG
Od HonzaD
...nebo je v kotouči stará nevypraná pasta (a nebo obojí). Doporučuju si vzít zubní kartáček, stoupnout si daleko od auta a při zapnuté leštičce a točícím se kotouči zkusit kartáčkem ten korouč přejet. Vylítne spousta starého rezidua z pasty a můžeš pokračovat. Pochopitelně časem (třeba po půlce auta) je třeba kotouč už úplně odstavit, vyprat a vzít si ideálně jiný.

edit: "totouči" místo kotouči byl fakt vtipnej překlep :lol1:
Naposledy upravil(a) HonzaD dne 27 lis 2016, 20:57, celkem upraveno 1 x.
Od DomakCze
Tak jsem ubral pastu a je to v pohodě :) díky za radu! :) jinak kotouč peru celkem často za auto už tak 4krát hezky mýdlem do uplný čistoty jako nový a vysušil a jel jsem dál :)
Od Neozin
Proto každému vždycky doporučuji nejméně 2 kotouče. Hlavně ty tvrdší, které se budou používat s hrubou pastou. Prostě až se kotouč zanese, jednoduše se odloží, veme čistý a pokračuješ v práci.
Na finish stačí 1 měkký kotouč. Finishovací pasty obvykle tolik nezanáší kotouč.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]